2021.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 1.etapi tutvustus

03.05.2021

Kadrioru pargi rajale jääb rohkelt vaatamisväärsusi

2021 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 1.etapp toimub 5. mail Kadrioru pargis

NB! Seoses kehtivate piirangutega (vabas õhus toimuval liikumisüritusel tohib osaleda kuni 150 osalejat) on 1.etapil 2 stardiaega.
1.
Start on avatud 13.00 – 16.00
2.Start on avatud 17.00 – 20.00
Finiš suletakse mõlemal juhul pool tundi peale stardi sulgemist.
NB! Et tagada Vabariigi Valitsuse kehtestatud reeglitest kinnipidamine, tuleb võistluskeskusest rajale ja rajalt tulles võistluskeskusest lahkuda esimesel võimalusel!

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE
Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Rohelise Aasa tn parklas Kadrioru staadioni ja Kadrioru tenniseväljakute vahel. Asukoha kaart
Autode parkimine toimub Rohelise Aasa tn parklas, kus parkimiskellaga on lubatud 2,5 tundi tasuta parkida!

OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 5.mail Kadriorus või kaugosalusena esmaspäevast pühapäevani.
Kui ei õnnestu 5.mail Kadrioru pargis osaleda, siis saab 1. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 3. – 9.mai ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 5,1 km.


KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Stardinimekirjad lingile ... paremal on Lisa tulemus 
 
RADA
Rada kulgeb Kadrioru pargis ja on tähistatud sarja nooltega. Raja kogupikkus on 5,1 km ja koosneb ühest ringist

KIIBID
Eelregistreerinud tiimide liikmed ja individuaalosalejad saavad pärisetappidel osalemiseks isikut tõendava dokumendi esitamisel sekretariaadist kätte oma ajavõtukiibi koos rihmaga. NB! Kiip tuleb sarja lõppemisel tagastada.
Ajavõtukiipide ja osaluskordade arvestuse kohta loe läbi AJAVÕTUKIIPIDE KASUTAMISE KORD , kus kirjas osaleja jaoks oluline info.
NB! Ajavõtukiip koos rihmaga jääb kogu sarja toimumise ajaks osaleja kätte, on personaalne (st kasutada tohib vaid kiibi omanik) ja tuleb sarja lõpus tagastada!

TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad ajavõtukiibiga TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda Eldredi tervisespetsialistide tehtavatel terviseuuringutel
* Avatud Rademari rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja TREK ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi
NB! Seoses kehtivate piirangutega maikuus etappidel lastehoidu ei ole,

 

Kohtumiseni Kadrioru pargis,
Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit