2021.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 2.etapi tutvustus

06.05.2021

Vabaõhumuuseumi rajale minnes ja ka tulles möödutakse ka muuseumi kaardist

Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 2.etapp viib osalejad kolmapäeval, 12. mail Eesti Vabaõhumuuseumi radadele.

NB! Seoses kehtivate piirangutega (vabas õhus toimuval liikumisüritusel tohib osaleda kuni 150 osalejat) on 2.etapil 2 stardiaega.
1.Start on avatud 13.00 – 16.00
2.Start on avatud 17.00 – 20.00
Finiš suletakse mõlemal juhul pool tundi peale stardi sulgemist.
NB! Et tagada Vabariigi Valitsuse kehtestatud reeglitest kinnipidamine, tuleb võistluskeskusest rajale ja rajalt tulles võistluskeskusest lahkuda esimesel võimalusel!


KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE
Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Eesti Vabaõhumuuseumis, Maa-arhitektuuri keskuse juures asuval parkimisplatsil.
NB! Vabaõhumuuseumi territooriumile pääsevad vaid sarjaga liitunud osalejad.  Kaaslased ja tuttavad saavad territooriumile vaid piletiga ja peaväravast
Asukoht ja kohalejõudmine
Autode parkimine toimub võistluskeskuse juures asuvas parklas.
Bussiga tulles tuleb maha tulla Õismäe raba peatuses, bussigraafik

OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 12.mail Eesti Vabaõhumuuseumis  või kaugosalusena omale sobivas kohas esmaspäevast pühapäevani.
Kui ei õnnestu 12.mail Vabaõhumuuseumis osaleda, siis saab 2. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 10. – 16.mai ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 4 km.


KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Stardinimekirjad lingile ... paremal on Lisa tulemus 
 
RADA
Rada kulgeb Eesti Vabaõhumuuseumis ja on tähistatud sarja nooltega. Raja kogupikkus on 4 km ja koosneb ühest ringist

KIIBID
Eelregistreerinud tiimide liikmed ja individuaalosalejad saavad pärisetappidel osalemiseks isikut tõendava dokumendi esitamisel sekretariaadist kätte oma ajavõtukiibi koos rihmaga. NB! Kiip tuleb sarja lõppemisel tagastada.
Ajavõtukiipide ja osaluskordade arvestuse kohta loe läbi AJAVÕTUKIIPIDE KASUTAMISE KORD , kus kirjas osaleja jaoks oluline info.
NB! Ajavõtukiip koos rihmaga jääb kogu sarja toimumise ajaks osaleja kätte, on personaalne (st kasutada tohib vaid kiibi omanik) ja tuleb sarja lõpus tagastada!

TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad ajavõtukiibiga TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda Eldredi tervisespetsialistide tehtavatel terviseuuringutel
* Avatud Rademari rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja TREK ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi
NB! Seoses kehtivate piirangutega maikuus etappidel lastehoidu ei ole,

 

Kohtumiseni Eesti Vabaõhumuuseumis,
Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit