2021.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 3.etapi tutvustus

17.05.2021

Merimetsa raja võistluskeskus asub Stroomi rannapargis Pelguranna tee ääres

Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 3.etapp toimub kolmapäeval, 19. mail Merimetsa terviserajal.

NB! Seoses kehtivate piirangutega (vabas õhus toimuval liikumisüritusel tohib osaleda kuni 250 osalejat) on 3.etapil 2 stardiaega.
1.Start on avatud 13.00 – 16.00
2.Start on avatud 17.00 – 20.00
Finiš suletakse mõlemal juhul pool tundi peale stardi sulgemist.

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE
Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Stroomi rannaparkla kõrval –  parkla asukoht , kus toimub ka autode parkimine  

Bussiga tulles tuleb tulla Humala peatusesse bussiplaan


OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 19.mail Merimetsa tervisrajal või kaugosalusena omale sobivas kohas esmaspäevast pühapäevani.
Kui ei õnnestu 19.mail Merimetsa terviserajal osaleda, siis saab 3. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 17. – 23.mai ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 3,8 km.


KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Stardinimekirjad lingile ... paremal on Lisa tulemus 
 
RADA
Rada stardib Stroomi rannaparkla kõrvalt Merimetsa terviserajale ja 1,9 km ringi läbitakse kaks korda. Rada on tähistatud sarja nooltega.

KIIBID
Eelregistreerinud tiimide liikmed ja individuaalosalejad saavad pärisetappidel osalemiseks isikut tõendava dokumendi esitamisel sekretariaadist kätte oma ajavõtukiibi koos rihmaga. NB! Kiip tuleb sarja lõppemisel tagastada.
Ajavõtukiipide ja osaluskordade arvestuse kohta loe läbi AJAVÕTUKIIPIDE KASUTAMISE KORD , kus kirjas osaleja jaoks oluline info.
NB! Ajavõtukiip koos rihmaga jääb kogu sarja toimumise ajaks osaleja kätte, on personaalne (st kasutada tohib vaid kiibi omanik) ja tuleb sarja lõpus tagastada!

TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad ajavõtukiibiga TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda Eldredi tervisespetsialistide tehtavatel terviseuuringutel
* Avatud Rademari rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja TREK ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi
NB! Seoses kehtivate piirangutega maikuus etappidel lastehoidu ei ole,
 

Kohtumiseni Merimetsa terviserajal,
Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit