2021.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 4.etapi tutvustus

24.05.2021

Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 4.etapp toimub kolmapäeval, 26. mail Järve terviserajal.

NB! Seoses kehtivate piirangutega (vabas õhus toimuval liikumisüritusel tohib osaleda kuni 250 osalejat) on 4.etapil 2 stardiaega.
1.Start on avatud 13.00 – 16.00
2.Start on avatud 17.00 – 20.00
Finiš suletakse mõlemal juhul pool tundi peale stardi sulgemist.

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE
Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Järve kergliiklustee parklas Järve terviseraja Viljandi mnt poolses otsas –  parkla asukoht 
Autoga tulijatel on soovitav oma auto jätte Järve Selveri parklasse, kust võistluskeskusesse on jalutada või sörkida ca 400m ja hiljem saab teha ka oma toiduostud!

Bussiga tulles tuleb tulla Risti peatusesse, kust võistluskeskusesse on ca 300m bussiplaan


OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 26.mail Järve tervisrajal või kaugosalusena omale sobivas kohas esmaspäevast pühapäevani.
Kui ei õnnestu 26.mail Järve terviserajal osaleda, siis saab 4. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 24. – 30.mai ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 4,6 km.


KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Stardinimekirjad lingile ... paremal on Lisa tulemus 
 
RADA
Rada stardib Järve kergliiklustee parklast Järve terviserajale ja 2,3 km ring läbitakse kaks korda ehk distantsi pikkuseks on 4,6 km. Rada on tähistatud sarja nooltega.

KIIBID
Eelregistreerinud tiimide liikmed ja individuaalosalejad saavad pärisetappidel osalemiseks isikut tõendava dokumendi esitamisel sekretariaadist kätte oma ajavõtukiibi koos rihmaga. NB! Kiip tuleb sarja lõppemisel tagastada.
Ajavõtukiipide ja osaluskordade arvestuse kohta loe läbi AJAVÕTUKIIPIDE KASUTAMISE KORD , kus kirjas osaleja jaoks oluline info.
NB! Ajavõtukiip koos rihmaga jääb kogu sarja toimumise ajaks osaleja kätte, on personaalne (st kasutada tohib vaid kiibi omanik) ja tuleb sarja lõpus tagastada!

TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad ajavõtukiibiga TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda Eldredi tervisespetsialistide tehtavatel terviseuuringutel
* Avatud rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja  ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi
NB! Seoses kehtivate piirangutega maikuus etappidel lastehoidu ei ole,
 

Kohtumiseni Järve terviserajal,
Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit