2021.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 7.etapi tutvustus

14.06.2021

Harku terviserajal on etapi pikkuseks 5,2 km

Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 7.etapp toimub kolmapäeval, 16. juunil Harku terviserajal.

NB! 7.etapil on traditsiooniliselt 1 stardiaeg.
Start on avatud 16.00 – 20.00
Finiš suletakse 20.30

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE
Võistluskeskus ning start ja finiš Suvila tn-st edasi Kalda tänaval ( täpsemalt Kalda 6 vastas), asukoht on tuntud ka kui Rabajooksu võistluskeskuse koht. Autode parkimine toimub Kalda tn ääres. Asukoha kaart
Bussiga tulles tuleb tulla bussiga 10 Pääsküla peatusesse ja siis mööda Suvila tänavat võistluskeskusesse. bussiplaan

 

OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 16.juunil Harku terviserajal või kaugosalusena omale sobivas kohas esmaspäevast pühapäevani.
Kui ei õnnestu 16. juunil Harku terviserajal osaleda, siis saab 7. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 14.juuni – 20.juuni ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 5,2 km.

 

KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Stardinimekirjad lingile ... paremal on Lisa tulemus 
 
RADA
Rada asub Harku metsa terviserajale ja pikkuseks on 5,2 km.

KIIBID
Eelregistreerinud tiimide liikmed ja individuaalosalejad saavad pärisetappidel osalemiseks isikut tõendava dokumendi esitamisel sekretariaadist kätte oma ajavõtukiibi koos rihmaga. NB! Kiip tuleb sarja lõppemisel tagastada.
Ajavõtukiipide ja osaluskordade arvestuse kohta loe läbi AJAVÕTUKIIPIDE KASUTAMISE KORD , kus kirjas osaleja jaoks oluline info.
NB! Ajavõtukiip koos rihmaga jääb kogu sarja toimumise ajaks osaleja kätte, on personaalne (st kasutada tohib vaid kiibi omanik) ja tuleb sarja lõpus tagastada!

TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad ajavõtukiibiga TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda Eldredi tervisespetsialistide tehtavatel terviseuuringutel
* Avatud rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja  ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi
 

Kohtumiseni Harku terviserajal,

Stamina

 

 

 

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit