2021.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 9.etapi tutvustus

05.07.2021

2021 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 9.etapp toimub  7. juulil Ilmarise metsas ja Pääsküla rabas

NB! 9.etapil on traditsiooniliselt 1 stardiaeg.

Start on avatud 16.00 – 20.00
Finiš suletakse 20.30

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE
Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Hiiu tn otsas PERH-i Hiiu korpusest 100 m edasi. Asukoha kaart

 

OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 7.juulil Pääsküla rabas või kaugosalusena omale sobivas kohas esmaspäevast pühapäevani.
Kui ei õnnestu 7. juulil Pääsküla rabas osaleda, siis saab 9. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 5.juuli – 11.juuli ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 5 km.

 

KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Stardinimekirjad lingile ... paremal on Lisa tulemus 
 
RADA
Rada kulgeb Ilmarise metsa ja Pääsküla raba teedel ning on tähistatud sarja nooltega. Raja kogupikkus on 5 km ja koosneb ühest ringist.

KIIBID
Eelregistreerinud tiimide liikmed ja individuaalosalejad saavad pärisetappidel osalemiseks isikut tõendava dokumendi esitamisel sekretariaadist kätte oma ajavõtukiibi koos rihmaga. NB! Kiip tuleb sarja lõppemisel tagastada.
Ajavõtukiipide ja osaluskordade arvestuse kohta loe läbi AJAVÕTUKIIPIDE KASUTAMISE KORD , kus kirjas osaleja jaoks oluline info.
NB! Ajavõtukiip koos rihmaga jääb kogu sarja toimumise ajaks osaleja kätte, on personaalne (st kasutada tohib vaid kiibi omanik) ja tuleb sarja lõpus tagastada!

TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad ajavõtukiibiga TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda Eldredi tervisespetsialistide tehtavatel terviseuuringutel
* Avatud rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja  ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi

 

Kohtumiseni Pääsküla raba teedel,

Stamina

 

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit