50.jooks ümber Harku järve ootab tervisejooksjaid ja -kõndijaid

18.07.2021

Harku järve jooksu raja lõpuosas kulgeb Harku rannas

2021 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 12.etapp toimub erandkorras laupäeval, 31. juulil 50.jooksu ümber Harku järve raames. 

 

 
 

12.etapi pärisetapi saab kirja osaledes Maru Järvejooksude sarja kuuluval 50.jooksul ümber Harku järve
Tradehouse tervisejooks ja -kõnd osalejad saavad Harku järve jooksule 50 % soodustusega ehk 10 euroga, mis tagab täieõigusliku osalemise 50.jooksul ümber Harku järve ning millega kaasnevad lõpetaja medal, osalemine väärt loosides ja palju muud.

REGISTREERIMINE
Tervisejooksjad ja -kõndijad saavad 50.jooksule ümber Harku järve registreerida Stamina iseteeninduskeskkonnas  kus tuleb valida 50.jooks ümber Harku järve ja alustada registreerimist. Tervisejooks ja -kõnd sarjale registreerunutele rakendub 50 % soodustus peale oma andmete sisestamist.

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE
Start ja finiš ning võistluskeskus asuvad Harku järve rannas. Asukoha kaart
Harku järve rannas, kus asub võistluskeskus, on piiratud võimalustega autoparkla. Harku järve ranna  asukoha kaart
Lähimast bussipeatusest, Väike-Õismäe on võistlusekeskusesse paarsada meetrit. Seal peatuvate busside loetelu ja Tallinna Ühistranspordi kaart 

12.ETAPIL OSALEMINE
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 31.juulil 50.JOOKSUL ÜMBER HARKU JÄRVE või  kaugosalusena omale sobivas kohas esmaspäevast pühapäevani.
Kui ei soovi 31.juulil 50.JOOKSUL ÜMBER HARKU JÄRVE osaleda, siis saab 12. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 26.juulist kuni 1.augustini ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt Harku jooksu pikkus ehk 6,6 km.


KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Stardinimekirjad lingile ... paremal on Lisa tulemus 

RADA
Rada kulgeb ümber Harku järve ja ringi pikkus on 6,6 km. Kogu ring on tähistatud Maru Järvejooksude sarja nooltega ja km märkidega.

TEGEVUSED ETAPIL EHK 50.JOOKSUL ÜMBER HARKU JÄRVE
* Osavõtjatele kindlustatakse – medal, rada, rinnanumber, ajavõtt, tulemus lõpuprotokollis, teenindus, spordijook ning vesi rajal ja finišis, autasustamine, arstiabi kogu raja ulatuses.
* Avatud rattaparkla ja jooksule minnes saab pakid jätta pakihoidu

Kohtumiseni 50.jooksul ümber Harku järve,

Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit