2021.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 14.etapi tutvustus

06.08.2021

Õismäe raba terviserajal on võimalik läbida 3,8km

2021 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 14.etapp toimub 11.augustil Õismäe raba terviserajal

Start on avatud 16.00 – 20.00, finiš suletakse kell 20.30

 

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE

Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Õismäe raba kirdeparklas, asukoha kaart :
Autode parkimine toimub samas parklas, aga parkida saab ka Õismäe raba terviseraja lääne parklas, asukoha kaart , kust starti on sörkida või kõndida 1 km 
Bussiga tulles tuleb tulla bussiga 21, 21A, 21B, 41, 41B peatusesse Paljandi Kalmuse tee - sõiduplaan 

OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 11.augustil Õismäe raba terviserajal või kaugosalusena omale sobivas kohas esmaspäevast pühapäevani.
Kui ei õnnestu 11.augustil Õismäe raba etapil osaleda, siis saab 14. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 9. – 11.augustini ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 3,8 km.


KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Stardinimekirjad lingile ... paremal on Lisa tulemus 

RADA

Rada stardib Õismäe raba kirdepaklast ja 3,8 km pikkune distants kulgeb Õismäe raba terviserajal. Kogu ring on tähistatud sarja nooltega.

KIIBID
Eelregistreerinud tiimide liikmed ja individuaalosalejad saavad pärisetappidel osalemiseks isikut tõendava dokumendi esitamisel sekretariaadist kätte oma ajavõtukiibi koos rihmaga. NB! Kiip tuleb sarja lõppemisel tagastada.
Ajavõtukiipide ja osaluskordade arvestuse kohta loe läbi AJAVÕTUKIIPIDE KASUTAMISE KORD , kus kirjas osaleja jaoks oluline info.
NB! Ajavõtukiip koos rihmaga jääb kogu sarja toimumise ajaks osaleja kätte, on personaalne (st kasutada tohib vaid kiibi omanik) ja tuleb sarja lõpus tagastada!

TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad ajavõtukiibiga TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda Eldredi tervisespetsialistide tehtavatel terviseuuringutel
* Avatud rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja  ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi


Kohtumiseni Õismäe raba terviserajal,

Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit