2021.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 15.etapi tutvustus

16.08.2021

5,2 km jooksul ületatakse 2 korda ka kergliiklustee sild üle raudtee

2021 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 15.etapp toimub 18.augustil Ülemiste metsa ja Järve terviseraja radadel

Start on avatud 16.00 – 20.00, finiš suletakse kell 20.30

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE

Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Viljandi mnt kõrval Ülemiste metsa kergliiklustee ääres , asukoha kaart :
Autode parkimine toimub kergliiklustee parklas, asukoha kaart , mis asub Liivametsa tee otsas Viljandi mnt ääres, kust starti on sörkida või kõndida 100 m 
Bussiga tulles tuleb tulla Järve kaubanduskeskuse juures asuvasse Risti peatusesse, kust starti ca 1 km - sõiduplaan 
Vahetult võistluskeskuse juures asub Liivametsa peatus, kuhu tulevad bussid 116, 116A, 116B 


OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 18.augustil Ülemiste metsa ja Järve terviseraja etapil või kaugosalusena omale sobivas kohas esmaspäevast pühapäevani.
Kui ei õnnestu 18.augustil pärisetapil osaleda, siis saab 15. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 16. – 22.augustini ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 5,2 km.


KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Stardinimekirjad lingile ... paremal on Lisa tulemus 

RADA

Rada stardib Ülemsite metsas kergliiklustee parklast ja 5,2 km pikkune distants kulgeb Ülemiste metsa ja Järve terviseraja radadel. Kaks korda ületatakse ka kergliiklustee sild üle raudtee. Kogu ring on tähistatud sarja nooltega.

KIIBID
Eelregistreerinud tiimide liikmed ja individuaalosalejad saavad pärisetappidel osalemiseks isikut tõendava dokumendi esitamisel sekretariaadist kätte oma ajavõtukiibi koos rihmaga. NB! Kiip tuleb sarja lõppemisel tagastada.
Ajavõtukiipide ja osaluskordade arvestuse kohta loe läbi AJAVÕTUKIIPIDE KASUTAMISE KORD , kus kirjas osaleja jaoks oluline info.
NB! Ajavõtukiip koos rihmaga jääb kogu sarja toimumise ajaks osaleja kätte, on personaalne (st kasutada tohib vaid kiibi omanik) ja tuleb sarja lõpus tagastada!

TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad ajavõtukiibiga TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda Eldredi tervisespetsialistide tehtavatel terviseuuringutel
* Avatud rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja  ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi


Kohtumiseni Ülemiste metsa ja Järve terviseraja radade,

Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit