2021.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 16.etapi tutvustus

23.08.2021

Paljassaare poolsaarel avanevad 6,5 km rajal kaunid vaated merele

2021 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 16.etapp toimub 25.augustil Paljassare poolsaare radadel

Start on avatud 16.00 – 20.00, finiš suletakse kell 20.30
 

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE

Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Paljassaare teel asuva Pikakari bussipeatuse vastas –  asukoha kaart Autode parkimine toimub samal parkimisplatsil.
Bussiga tulles tuleb tulla bussiga 59 peatusesse Pikakari, bussiplaan

OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 25.augustil Paljassaare poolsaare etapil või kaugosalusena omale sobivas kohas esmaspäevast pühapäevani.
Kui ei õnnestu 25.augustil pärisetapil osaleda, siis saab 16. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 23. – 29.augustini ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 6,5 km.


KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Stardinimekirjad lingile ... paremal on Lisa tulemus 

RADA
Rada stardib Pikakari bussipeatuse vastast Paljassaare poolsaarele ja ringi pikkus on 6,5 km. Kogu ring on tähistatud sarja nooltega.

KIIBID
Eelregistreerinud tiimide liikmed ja individuaalosalejad saavad pärisetappidel osalemiseks isikut tõendava dokumendi esitamisel sekretariaadist kätte oma ajavõtukiibi koos rihmaga. NB! Kiip tuleb sarja lõppemisel tagastada.
Ajavõtukiipide ja osaluskordade arvestuse kohta loe läbi AJAVÕTUKIIPIDE KASUTAMISE KORD , kus kirjas osaleja jaoks oluline info.
NB! Ajavõtukiip koos rihmaga jääb kogu sarja toimumise ajaks osaleja kätte, on personaalne (st kasutada tohib vaid kiibi omanik) ja tuleb sarja lõpus tagastada!

TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad ajavõtukiibiga TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda Eldredi tervisespetsialistide tehtavatel terviseuuringutel
* Avatud rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja  ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi


Kohtumiseni Paljassaare poolsaare radadel,

Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit