2021.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 17.etapi tutvustus

30.08.2021

Pae pargi rada viib ka üle Pae järve

2021 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 17.etapp toimub 1.septembril Pae pargi terviserajall

Septembris on sarja etappidel start on avatud 16.00 – 19.00, finiš suletakse kell 19.30

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE
Võistluskeskus ning start ja finiš Paepargi tn parkla kõrval. Samas parklas toimub ka autode parkimine. Asukoha kaart 
Bussiga tulles tuleb tulla Kiive peatusesse Pae tänaval, Pallasti peatusesse Pallasti tänaval või Kumu peatusesse Laagna. Sobiva bussipeatuse leiab bussiplaanist

 

OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 1.septembril Pae pargi etapil või kaugosalusena omale sobivas kohas esmaspäevast pühapäevani.
Kui ei õnnestu 1.septembril pärisetapil osaleda, siis saab 17. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 30.augustist kuni 5.septembrini ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 4,6 km.


KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Stardinimekirjad lingile ... paremal on Lisa tulemus 

 

RADA
Rada stardib Paepargi tn parkla kõrval asuvast võistluskeskusest ja 2,3 km ring läbitakse Pae pargi terviserajal kaks korda ehk distantsi pikkuseks on 4,6 km. Rada on tähistatud sarja nooltega.

 

KIIBID

Eelregistreerinud tiimide liikmed ja individuaalosalejad saavad pärisetappidel osalemiseks isikut tõendava dokumendi esitamisel sekretariaadist kätte oma ajavõtukiibi koos rihmaga. NB! Kiip tuleb sarja lõppemisel tagastada.
Ajavõtukiipide ja osaluskordade arvestuse kohta loe läbi AJAVÕTUKIIPIDE KASUTAMISE KORD , kus kirjas osaleja jaoks oluline info.
NB! Ajavõtukiip koos rihmaga jääb kogu sarja toimumise ajaks osaleja kätte, on personaalne (st kasutada tohib vaid kiibi omanik) ja tuleb sarja lõpus tagastada!

TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad ajavõtukiibiga TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda Eldredi tervisespetsialistide tehtavatel terviseuuringutel
* Avatud rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja  ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi


Kohtumiseni Pae pargis,

Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit