Tervisejooksjad ja -kõndijad saavad Spordinädala jooksul osaleda tasuta

24.09.2021

Iga Spordinädala jooksu lõpetaja on aplausi ära teeninud

Spordinädala jooks toimub kolmapäeval, 29.septembri Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja viimase, 21.etapi raames.

Spordinädala jooks toimub üleeuroopalise Spordinädala raames kolmapäeva, 29. septembri õhtupoolikul Kadrioru staadionil ja Kadrioru pragis.  Spordinädal on Euroopa Komisjoni algatus, mille eesmärk on tõsta inimeste liikumisharrastuse ja spordialast teadlikkust kogu Euroopa Liidus.
Tallinnas kell 15 algava kogupereürituse raames on võimalik harrastada erinevaid liikumisviise ning spordiklubi Sparta treenerite juhtimisel toimuvad rühmatreeningute lühitrennid. Kadrioru staadioni rohealal saab mängida nii discgolfi kui osaleda kergejõustiku välitreeningul suunitlusega harrastusjooksjatele.

 

Kell 18 antakse Kadrioru staadioni territooriumilt start Spordinädala jooksule, kus osalejad saavad läbida maalilist 5 km rada nii joostes, kõndides kui kepikõndi tehes. Spordinädala jooksule on oodata osalema ka spordinädala patroone, liikuma innustajaid ja eeskujusid, kelledeks sel aastal on alpinist Krisli Melesk, EOK sportlaskomisjoni liige ja äsja karjääri lõpetanud kiiruisutaja Saskia Alusalu, teleajakirjanikud Hannes Hermaküla, Keili Sükijainen, Reet Linnamuusikud Artjom Savitski ja Inger ning TalTechi rektor Tiit LandKõik lõpetajad saavad EOK poolt Spordinädala trennirätiku.

Spordinädala jooks toimub 19. hooaega toimuva liikumisharrastuse sarja „Tradehouse tervisejooks ja –kõnd“ viimase, 21. etapi raames. Sarjas osalejatele on BeActive Runil osalemine tasuta. Registreerida tuleb Stamina iseteeninduskeskkonnas siin Registreerimisel tuleb valida Spordinädala jooks ja tasuta osalemise arvutab keskkond ise.

 
Need sarjas osalejad, kes ei soovi Be Active Run'l osaleda saavad 21.etapi läbida kolmapäeval, 29.septembril kell 15.00 - 18.00 või kaugosalusega kogu nädala jooksul.
 

Spordinädala jooksu info 

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit