2021.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 19.etapi tutvustus

12.09.2021

Tondiraba pargis kulgeval rajal on erinevaid rajakatteid

2021 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 19.etapp toimub  15.septembril Tondiraba liikumisradadel
Septembris on sarja etappidel start on avatud 16.00 – 19.00, finiš suletakse kell 19.30

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE
Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Tondiraba Jäähalli suure parkla ja Tondiraba pargi radade nurgas Varraku tn ääres. Asukoha kaart
Tondiraba Jäähalli parklas toimub ka osalejate autode parkimine.
Ühistranspordiga tulles on peatus Virbi, kust võistluskeskusesse on 100 m. Ühistranspordi graafikud

 

OSALEMISKORD

Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 15.septembril Tondiraba etapil või kaugosalusena omale sobivas kohas esmaspäevast pühapäevani.
Kui ei õnnestu 15.septembril pärisetapil osaleda, siis saab 19. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 13.septembrist kuni 19.septembrini ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 3 km.


KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Stardinimekirjad lingile ... paremal on Lisa tulemus 

 

RADA
Rada Toniraba pargi liikumisradadel ning on tähistatud sarja nooltega. Raja kogupikkus on 3 km ja koosneb ühest ringist.

 

KIIBID

Eelregistreerinud tiimide liikmed ja individuaalosalejad saavad pärisetappidel osalemiseks isikut tõendava dokumendi esitamisel sekretariaadist kätte oma ajavõtukiibi koos rihmaga. NB! Kiip tuleb sarja lõppemisel tagastada.
Ajavõtukiipide ja osaluskordade arvestuse kohta loe läbi AJAVÕTUKIIPIDE KASUTAMISE KORD , kus kirjas osaleja jaoks oluline info.
NB! Ajavõtukiip koos rihmaga jääb kogu sarja toimumise ajaks osaleja kätte, on personaalne (st kasutada tohib vaid kiibi omanik) ja tuleb sarja lõpus tagastada!

TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad ajavõtukiibiga TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda Eldredi tervisespetsialistide tehtavatel terviseuuringutel
* Avatud rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja  ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi

 

Kohtumiseni Tondiraba pargis,

Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit