Hooaja lõpetamine toimub 27.oktoobril kell 19.00

18.10.2021

Tradehouse Tervisejooks ja -kõnd sarja 19. hooaeg saab heas mõttes kalevi alla kolmapäeval, 27.oktoobril, mil toimub võitjate ja loositulemuste avalikustamine.

Kell 19.00 läheb eetrisse telesaade, mille kõige olulisem osa ehk parimate auhindade loosimised toimuvad saate jooksul ja nagu ikka on erinevates kategooriates rohkem kandidaate kui üks. Tavapäraselt auhinnatakse ka sel korral aktiivsust ehk osalemist. Kategooriaid on kokku 11, neist 3 individuaalsed, 4 paarid ning 4 tiimid.

Individuaalsed võitjad selguvad aktiivsete rattaparkla kasutajate ning individuaalsete nais- ja meesosalejate seast.
Sel aastal esimest korda sai sarjas osaleda paaride arvestuses ning nii selguvadki aktiivsemad nais-, mees- ja segapaarid. Ning loomulikult osalevad kõik aktiivsed paarid ka parima paari kategoorias.

Viimasena selguvas saates aktiivsemate tiimide hulgast parimad tiimid ja seda samuti neljas kategoorias. Enne sarja peaauhinna ehk parima tiimi selgumist valib loosiratas parima nais-, mees- ja segatiimi. Lisaks loositakse peale parima tiimi selgumist viimasena ka kõigi parima tiimi kategoorias kandideerinute vahel 2 lohutusauhinda.

Kõigi kategooriate koondtulemused https://stamina.ee/et/tervisejooks/koondtulemused  

Rattaloosis osalevad need sarjalised, kes tulid etapile jooksma või kõndima vähemalt 10 korda rattaga. Rattaga etappidel käinute nimekiri

  

2021 Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja lõpetamise saade algab kolmapäeval, 27.oktoobril kell 19.00 sarja FB lehel  https://www.facebook.com/Tervisejooks

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit