5. Kadrijooks pakub sportlikku meelelahutust

03.10.2022

Kadrisandid stardivad Kadrijooksule Kadrioru staadionilt

5. Kadrijooks toimub kadripäeva järgsel laupäeval ehk 26.novembril

Kui Kadrijooks toimub viiendat korda, siis seda võib pidada juba traditsiooniks. Korraldajad ootavad taas kõiki jooksu- ja kõnnisõpru meelelahutuslikule Kadrijooksule, et üheskoos tähistada sportlikult Eesti vana kommet ja ühiselt katri joosta.


Kuna tegemist ikkagi jooksuvõistlusega, siis antakse ka Kadrijooksul osalejatele kiibiga numbrid ning võetakse aeg ja tekib paremusjärjestus. Distantsi pikkus on 5 km, aga eesmärgiks ei tohiks Kadrijooksul olla uue isikliku rekordi püstitamine, vaid eelkõige meeleolukas ühine katri jooksmine.


Võistluskeskuse asumine Kadrioru staadionil lisab üritusele kindlasti sportlikku mõõdet.  Start antakse keskpäeval kell 12.00 ja peale 5 km läbimist Kadrioru pargis toimub samas ka finišeerimine. Kadrioru pargis kulgev 5 km pikkune rada viib osalejad tutvuma mitme pargis asuva vaatamisväärsusega. Nii jäävad jooksvatele ja kõndivatele kadrisantidele tee peale KUMU, Presidendi loss, kunstimuuseum, luigetiik, Poska ja Kreutzwaldi mälestusmärgid ja palju muud huvitavat. Traditsioonide kohaselt saavad kõik kadrisandid finišis kindlasti ka kommi ja janukustutust


Kadrijooksu laiemaks eesmärgiks on pakkuda kõikidele soovijatele võimalust üheskoos joosta katri ja tähistada selliselt Eesti vana kommet. Korraldaja Stamina Spordiklubi poolt antakse koos rinnanumbri ja ajavõtukiibiga ka seelik, millega kõik jooksjad on kohustatud startima, distantsi läbima ja ka finišeerima. Seelik jääb peale jooksu osalejale ja sellega saab päris kadrilaupäeval minna sõprade poole katri jooksma.

Soodsaim eelregistreerimine kestab kuni 5.oktoobrini!

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit