Tradehouse tervisejooks ja -kõnd 20.hooaja parimad selguvad reedel, 28.oktoobril

20.10.2022

Tradehouse Tervisejooks ja -kõnd sarja 20. hooaeg saab kokku võetud reedel, 28.oktoobril, kui selguvad loositulemused ja võitjad.

Reedel, 28.novembril kell 19.00 läheb sarja FB lehel eetrisse telesaade, mille kõige olulisem osa ehk parimate auhindade loosimised toimuvad saate jooksul ja nagu ikka on erinevates kategooriates rohkem kandidaate kui üks. Nagu juba traditsiooniks saanud, siis auhindamisele kandideerimise eelduseks on oluline osalemise aktiivsus. Kategooriaid on kokku 11, neist 3 individuaalsed, 4 paarid ning 4 tiimid.

Individuaalsed võitjad selguvad individuaalsete nais- ja meesosalejate ning samuti aktiivsete rattaparkla kasutajate seast.
Teist korda on eraldi arvestus paaridele ning selguvad aktiivsemad nais-, mees- ja segapaarid. Kõik aktiivsed paarid osalevad loomulikult ka parima paari kategoorias.

Viimasena selguvad saates aktiivsemate tiimide hulgast parimad tiimid ja seda samuti neljas kategoorias. Enne sarja peaauhinna ehk parima tiimi selgumist valib fortuuna parima nais-, mees- ja segatiimi. Lisaks loositakse peale parima tiimi selgumist viimasena ka kõigi parima tiimi kategoorias kandideerinute vahel 2 lohutusauhinda.

Kõigi kategooriate koondtulemused https://stamina.ee/et/tervisejooks/koondtulemused  

Rattaloosis osalevad need sarjalised, kes tulid etapile jooksma või kõndima vähemalt 10 korda rattaga. Rattaga etappidel käinute nimekiri

  

2022 Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja lõpetamise saade läheb eetrisse reedel, 28.oktoobril kell 19.00 sarja FB lehel  https://www.facebook.com/Tervisejooks

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit