Kolmapäeval, 1.novembril selguvad Tradehouse tervisejooks ja -kõnd 21.hooaja parimad

23.10.2023

Viimasel etapil Kadriorus lõpetati ööpimeduses.

Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 21. hooajale tõmmatakse joon alla kolmapäevl, 1.novembril.

Kolmapäeval, 1.novembril kell 19.00 läheb Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja FB lehel eetrisse telesaade, mille kõige olulisem osa ehk parimate auhindade loosimised toimuvad saate jooksul ja nagu ikka on erinevates kategooriates rohkem kandidaate kui üks. Kategooriaid on kokku 11, neist 3 individuaalsed, 4 paarid ja 4 tiimid ning nagu juba traditsiooniks saanud, siis auhindamisele kandideerimise eelduseks on olnud määrava tähtsusega osalemise aktiivsus ehk kes on osalenud maksimaalselt paljudel etappidel.

Individuaalsed võitjad selguvad individuaalsete nais- ja meesosalejate ning samuti aktiivsete AT Sport rattaparkla kasutajate seast. Rattaloosis osalevad need sarjalised, kes tulid etapile jooksma või kõndima vähemalt 10 korral rattaga. Kolmandat korda oli sel aastal eraldi arvestus paaridele ning aktiivsete paaride seast selguvad parimad nais-, mees- ja segapaarid. Kõik maksimaalset punktid kogunud paarid osalevad loomulikult ka parima paari kategoorias.

Viimasena selguvad saates aktiivsemate tiimide hulgast parimad tiimid ja seda samuti neljas kategoorias. Enne sarja peaauhinna ehk parima tiimi selgumist valib fortuuna parima nais-, mees- ja segatiimi. Lisaks loositakse peale parima tiimi selgumist viimasena ka kõigi ülejäänud parima tiimi kategoorias kandideerinute vahel 2 lohutusauhinda.

Kõigi kategooriate koondtulemused https://stamina.ee/et/tervisejooks/koondtulemused  

  

2023 Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja lõpetamise saade läheb eetrisse kolmapäeval, 1.novembril kell 19.00 sarja FB lehel  https://www.facebook.com/Tervisejooks

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit