Tondiraba Sisemaraton toimub 27.veebruaril

22.01.2021

Loodetavasti veebruari lõpus saab taas Tondiraba Jäähallis maratoni joosta

Korraldajad loodavad ja usuvad, et veebruari lõpus saab kasvõi teatud piirangutega spordi- ja liikumisüritusi korraldada

Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangud sporditegevusele kehtivad jaanuri lõpuni. Kuna korraldajate soovivad Tondiraba Jäähallis pakkuda reaalse võimaluse sisemaratoni joosta, siis lükatakse 7.Tondiraba Sisemaratoni toimumine neli nädalat edasi.

Seitsmendat korda toimuva Tondiraba Sisemaratoni uueks kuupäevaks saab laupäev, 27.veebruar 2021. Stamina Spordiklubi poolt korraldatav Eestis ainulaadne sisemaraton pakub maratoonaritele Tondiraba Jäähallis unikaalse võimaluse joosta talvel maraton lühikeses ehk suvises jooksuriietuses. Klassikaline maraton 42 195 m joostakse Tondiraba Jäähalli siseovaalil, millel pikkust 252,66m ehk kokku läbitakse ring 167 korda!
Lisaks maratoni tulemusele on võimalik saada kirja ka 6 tunni jooksu tulemus ehk distantsipikkus. Selleks tuleb ringil joosta 6 tundi ja selle aja jooksul läbitud täisringide arv ehk distants ongi tulemuseks.
Kõik lõpetajad saavad lõpetamise kohaga medali ehk mida kiiremini 167 ringi läbida seda väiksem on number medalil! Traditsiooniliselt saavad ka sel korral Tondiraba Sisemaratonile eelregistreerunud osalejad esitada ühe oma lemmiklaulu, mis loovad osalejatele jooksu ajal mõnusa meeleolu.

Seoses ringi eripäradega oli osalejate arv 7.Tondiraba Sisemaratonil piiratud 60 jookajaga ja nagu varasmeate aastate kogemused näitavad, siis see arv saab alati täis enne võistlust. 

Esimest korda toimub ürituse raames ka 10 km jooks nimetusega Tondiraba Sisekümme, kus osalejatel tuleb 250 m pikkune ring läbida 40 korda.  Tondiraba Sisekümne uus kuupäev on reede, 26.veebruar. Sarnaselt sisemaratoniga on ka siin võimalus joosta distantsi ehk saada kirja tulemus ka tunnijooksus. Ka sisekümnes on osalejate arv piiratud, starti lubatakse 50 kiiremat registreerijat.


7.Tondiraba Sisemaratoni ja 1.Tondiraba Sisekümne info ja registreerimine  

Toetajad

TLN Spordiamet
Tere
enervit