16. Icebug Kõva Mehe Jooksul selguvad ka Eesti meistrid

03.01.2023

Mudaseks ja märjaks saamine on garanteeritud ka sel korral

Registreerimine 16. Icebug Kõva Mehe Jooksule ja 3. Kõva Tiimi Jooksule on avatud!

2023.aasta juuni esimesel nädalavahetusel ehk 3. – 4.juunil toimub saavad kõik takistuste- ja mudajooksu sõbrad kahe päeva jooksul nautida ekstreemsemaid jooksuelamusi. Lisaks traditsioonilisele, juba 16.korda toimuvale Kõva Mehe Jooksule on kolmandat korda kavas ka lühem tiimivõistlus Kõva Tiimi Jooks.  

Pühapäeval, 4.juunil korraldavad Stamina ja Saunapunkt Eesti vanima takistustega krossijooksu, Icebug Kõva Mehe Jooksu juba 16.korda. Koostöös Eesti Takistuskrossi Liiduga selguvad aga esimest korda Kõva Mehe Jooksul ka Eesti meistrid takistuskrossijooksu pikal distantsil. 10 km pikkusel krossijooksuks sobival rajale on oodatud nii tipud kui ka harrastajad, keda kõiki ootavad paljud uued takistused, aga alles jäävad ka vanad head ja tuttavad takistused. Osalejatele teevad raja läbimise meeldejäävalt raskeks läbi jõe ja üle heinapallide virna jooksmine, erinevate veetakistuste ületamine ja läbimine, mudas roomamine ja torudesse sukeldumine, tiheda metsatuka läbimine, üle poorde turnimine ning palju muud.
Kõva Mehe Jooksu lõpuprotokolli reeglite pärase aja kirja saamiseks peavad osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused.
Icebug Kõva Mehe Jooksul saavad kõik osalejad laheda särgi ja uhke medali.

 

Päev varem ehk laupäeval, 11.juunil korraldatakse kolmandat korda Kõva Tiimi Jooks, kus osalevad kolmeliikmelised tiimid. Tiimi, kuhu saab kuuluda täpselt kolm osalejat, kõik liikmed alustavad, läbivad ja lõpetavad raja koos.
Tiimid stardivad eraldistardist 30 sekundilise intervalliga. Kõik tiimi liikmed saavad ajavõtukiibi ja saavad individuaalse distantsi läbimise aja, millel aga lõpptulemuse suhtes ei ole tähtsust.  Tiimi aeg fikseeritakse viimasena finišijoone ületanud tiimiliikme järgi.

Ka tiimijooksul saavad lõpetamisel kõik tiimi liikmed Kõva Tiimi Jooksu medali.
Kõva Tiimi Jooksu eesmärgiks on pakkuda meeskonnatöö kogemust ja rakendamist reaalses võistlussituatsioonis. Samuti pakub üritus pühapäevasele Icebug Kõva Mehe Jooksule kirjapannud osalejatele võimaluse päev varem tutvuda ja testida oma valmidust erinevate takistuste läbimisel.

 
Registreerimised on avatud ja 
soodsaimaid osalemise tasud kehtivad kuni 31.jaanuarini.

16. Icebuga Kõva Mehe Jooksu juhend
3.Icebug Kõva Tiimi Jooksu juhend

Takistuskrossi Eesti meistrivõistluste juhend

Peasponsor

Icebug

Toetajad

Matkasport
Tupla
TLN Kultuuri- ja Spordiamet
KULKA
Viacon
RPE