Traditsiooniline Icebug Kõva Mehe Jooksu nädalavahetus toimub 3.-4.juunil Saunapunktis

26.05.2023

Saunapunkti suur tiik ootab osalejaid ka sel korral

Eelregistreerimine nii Icebug Kõva Mehe Jooksule kui Kõva Tiimi Jooksule lõpeb 31.mail

Kolmadat korda toimub võistlus kahepäevasena. Nädalavahetuse esimesel päeval, laupäeval selguvad kõvemad tiimid ja teisel päeval, pühapäeval juba 16.korda toimuval Icebug Kõva Mehe Jooksu individuaalvõistlusel selgub, kes on seekord kõvematest kõvemad.
 

Laupäeval, 3.juunil toimub juba kolmandat korda Kõva Tiimi Jooks, kus osalevad kolmeliikmelised tiimid. Tiimi, kuhu saab kuuluda täpselt kolm osalejat, kõik liikmed alustavad, läbivad ja lõpetavad ca 3 km raja koos.

Tiimid stardivad eraldistardist 20 sekundilise intervalliga. Kõik tiimi liikmed saavad ajavõtukiibi ja saavad individuaalse distantsi läbimise aja, millel aga lõpptulemuse suhtes ei ole tähtsust.  Tiimi aeg fikseeritakse viimasena finišijoone ületanud tiimiliikme järgi.
Tiimi kõik liikmed saavad lõpetamisel hõbedase, pöörleva Icebugi putukaga Kõva Tiimi Jooksu medali.

Kõva Tiimi Jooksu eesmärgiks on pakkuda meeskonnatöö kogemust ja rakendamist reaalses võistlussituatsioonis. Samuti pakub üritus pühapäevasele Icebug Kõva Mehe Jooksule kirjapannud osalejatele võimaluse päev varem tutvuda ja testida oma valmidust erinevate takistuste läbimisel.


Pühapäeval, 4.juunil toimub põhivõistlus ehk klassikaline 10 km pikkune Icebug Kõva Mehe Jooks, kus uued ja vanad takistuste- ja mudajooksu sõbrad saavad ühiselt nautida ekstreemsemat jooksuelamust. Kuigi Stamina ja Saunapunkti korraldatav Eesti vanim takistustega krossijooks toimub juba 16.korda, siis esimest korda peetakse Kõva Mehe Jooksu raames ka Eesti meistrivõistlused takistuskrossijooksus ja selguvad Eesti meistrid.
Icebug Kõva Mehe Jooksul tuleb osalejatel ligi 10 km pikkusel krossijooksuks sobival rajal läbida ja ületada erinevaid looduslikke ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistusi. Rajale tulevad nii uued kui ka vanad head ja tuttavad takistused. Osalejatele teevad raja läbimise meeldejäävalt raskeks läbi jõe ja mudatiikide jooksmine, erinevate veetakistuste ületamine ja läbimine, mudas roomamine ja torudesse sukeldumine, tiheda metsatuka läbimine, üle poorde turnimine ning palju muud. Esimest korda on plaanis pakkuda ka elava tulega takistust!
Icebug Kõva Mehe Jooksu lõpuprotokolli reeglite pärase aja kirja saamiseks peavad osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused. 
Icebug Kõva Mehe Jooksul saavad lõpetajad laheda särgi ja sarnaselt tiimijooksule samuti pöörleva Icebugi putukaga musta medali.

 

Eelregistreerimine lõpeb kolmapäeval,  31.mail.

Icebug Kõva Mehe Jooksu ka Kõva Tiimi Jooksu info https://stamina.ee/et/kovamees/
Mõlema jooksu registreerimine

Peasponsor

Icebug

Toetajad

Matkasport
Tupla
TLN Kultuuri- ja Spordiamet
KULKA
Viacon
RPE