2021.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 21.etapi ja Spordinädala Jooksu tutvustus

26.09.2021

Kadrioru pargis kulgev 5 km rada pakub rohkelt vaatamisväärsusi

2021 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja viimane, 21.etapp toimub kolmapäeval, 29.septembril Kadriorus 
NB! 21.etapil on start avatud 15.00-18.00! Kell 18.00 stardib Spordinädala Jooks

SPORDINÄDALA JOOKS – KAKS ÜHES!
Kolmapäeval, 29.septembril toimub sarja viimase, 21.etapi raames Spordinädala Jooks, kus osaledes saavad tervisejooksu sarjas osalejad kaks ühes!  Lisaks Spordinädala Jooksule saab kirja ka sarja 21.etapil osalemise ning Spordinädala Jooksu osalemist saab kasutada ka osalemata etapi katteks ehk järeleaitamiseks!

Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarjas osalejatel tuleb Spordinädala Jooksul osalemiseks registreerida ja see on tasuta, täpsemalt siit
Kell 18 antakse Kadrioru staadioni territooriumilt start Spordinädala Jooksule, kus osalejad saavad läbida maalilist 5 km rada nii joostes, kõndides kui kepikõndi tehes.
Täpsem info https://stamina.ee/et/spordinadal


KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE
Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Kadrioru staadionil. Sisenemine staadionile toimub Rohelise Aasa tn parkla väravast.

Parkimine toimub Rohelise Aasa tn parklas Kadrioru staadioni ja Kadrioru tenniseväljakute vahel. Asukoha kaart.


OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 29.septembril Kadriorus või kaugosalusena omale sobivas kohas esmaspäevast pühapäevani.
Kui ei õnnestu 29.septembril Kadriorus osaleda, siis saab 21. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 27.septembrist kuni 3.oktoobrini ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 5 km.

KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Stardinimekirjad lingile ... paremal on Lisa tulemus 
 
RADA

21.etapi ja Spordinädala jooksu rada kulgeb täies mahus Kadriorus. Start ja finiš asuvad Kadrioru staadioni territooriumilt ning 5 km rada Kadrioru pargis möödub mitmetest vaatamisväärsustest ja kultuurimälestistest. Nii jäävad rajale Presidendi loss, Kunstimuuseum, Luige tiik ja erinevad ausambad.

KIIBID
Eelregistreerinud tiimide liikmed ja individuaalosalejad saavad pärisetappidel osalemiseks isikut tõendava dokumendi esitamisel sekretariaadist kätte oma ajavõtukiibi koos rihmaga. NB! Kiip tuleb sarja lõppemisel tagastada.
Ajavõtukiipide ja osaluskordade arvestuse kohta loe läbi AJAVÕTUKIIPIDE KASUTAMISE KORD , kus kirjas osaleja jaoks oluline info.
NB! Ajavõtukiip koos rihmaga jääb kogu sarja toimumise ajaks osaleja kätte, on personaalne (st kasutada tohib vaid kiibi omanik) ja tuleb sarja lõpus tagastada!

TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad ajavõtukiibiga TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda Eldredi tervisespetsialistide tehtavatel terviseuuringutel
* Avatud rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja  ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi
NB! Seoses kehtivate piirangutega etappidel lastehoidu ei ole,

 

Kohtumiseni Kadriorus,

Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit