Tradehouse Tervisejooks ja -kõnd tähistab 20. juubelit!

11.02.2022

Kadrioru pargis avavad tervisejooksjad ka sarja juubelihooaja

Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarjas saavad osaleda tiimid, paarid ja individuaalosalejad. 

Kuna esimest korda tõi tervisejooksu sari jooksusõbrad Tallinna terviseradadele 2003. aastal, siis 2022. aastal toimub sari juba 20. korda. Registreerimine Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja juubeli hooajale on avatud ja kuni naistepäevani kehtivad veel 1.vooru registreerimishinnad.  


Osaluskordi saab kirja nii päris- kui kaugetappidel
Populaarne liikumisharrastuse sarja kuulub traditsiooniliselt 21 etappi, mis toimuvad septembri lõpuni erinevatel Tallinna tervise- ja liikumisradadel.
Esimene etapp toimub kolmapäeval, 4.mail ja viimane, 21.etapp toimub 29.septembril. Sarnaselt möödunud kahe aastaga on ka juubelihooajal etapi osaluskorra jooksmiseks või kõndimiseks kaks võimalust. Igal kolmapäeval toimub pärisetapp koos stardi- ja finišiväravatega ning tähistatud rajaga. Sama kalendrinädala jooksul ehk esmaspäevast pühapäevani saab etapil osalemise joosta või kõndida kaugosalusena.

Osalejad
Traditsiooniliselt saavad sarjas osaleda nelja kuni viieliikmelised tiimid ja individuaalosalejad ning samuti saavad ka sel aastal osaleda eelmisel aastal sarjaga paarid. Nagu varasematel aastatel väärtustatakse ka juubeli hooajal aktiivsust ehk etappidel osalemist. Tiimide osas peavad aktiivsuspunktide saamiseks ühel etapil ehk kolmapäeval või kaugosalusel nädala jooksul osalema vähemalt 3 tiimi liiget. Paaridest peab aktiivsuspunktide saamiseks ühel etapil ehk kolmapäeval või kaugosalusel nädala jooksul osalema vähemal üks paariline.


Pärisetappidel atraktiivsed toimumiskohad ja boonused.
2022.aastal toimuvad päris etapid maist kuni septembrini kolmapäeviti Tallinna metsades ja parkides. Kui enamus toimumiskohti on etappide toimumise ajal avatud ka mitte sarjas osalevatele jooksjatele ja kõndijatele, siis teatud kohtadesse pääsevad vaid sarjale registreerunud osalejad. Nii viivad Tradehouse tervisejooks ja -kõnd etapid osalejaid uuel hooajal kahel korral Eesti Vabaõhumuuseumi ja Tallinna Botaanikaaia territooriumidel asuvatele liikumisradadele. Sügisel on kavas tuua sarjas osalejad ühel etapil ka linna keskkonda, kus raja läbimine toimuks linnatulede valguses.
Sarja 20. hooajal on kavas korraldada mitmeid teemaetappe, milledest võib ära tuua  seiklusorienteerumise etapi, hommikujooksu ja iluetapi. Lisaks on kavas mõne etapi raames korraldada ka jooksuvõistlusi ja ühel etapil on soov pakkuda osalejatel võimalust sooritada NATO test.  

Et kõigest eelpool kirjapandust ja ka jooksvalt lisanduvast osa saada, siis selleks pole vaja teha muud, kui end individuaalosalejana, oma kaaslase või sõbraga paarina või nelja kuni viieliikmelise tiimiga sarjale kirja panna.

 

Kuni märtsini lõpuni on registreerimised viimase vooru hinnast 10 % soodsamad! 

Info https://stamina.ee/et/tervisejooks/
Registreerimine https://iseteenindus.stamina.ee/

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit