2022.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 12. etapi tutvustus

24.07.2022

Paljassaare poolsaare 6,5 km rada on hooaja pikimaid

2022 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 12.etapp toimub 27.juulil Paljassare poolsaare radadel

Start on avatud 16.00 – 20.00, finiš suletakse kell 20.30

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE

Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Paljassaare teel asuva Pikakari bussipeatuse vastas –  asukoha kaart Autode parkimine toimub samal parkimisplatsil.
Bussiga tulles tuleb tulla bussiga 59 peatusesse Pikakari, bussiplaan

 

REGISTREERIMINE
Kõik eelregistreerunud osalejad saavad oma stardimaterjalid võistluskeskuses infotelgist.

OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 27.juulil Paljassaares või kaugosalusena esmaspäevast pühapäevani.
Kui ei õnnestu 27.juulil Paljassaares osaleda, siis saab 12. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 25.juulist kuni 31.juulin ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 6,5 km.


KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Registreerunud lingile ... paremal on Lisa tulemuse 
 
RADA

Rada stardib Pikakari bussipeatuse vastast Paljassaare poolsaarele ja ringi pikkus on 6,5 km. Kogu ring on tähistatud sarja nooltega.

 

TULEMUSTE ARVESTAMINE

2022 aasta Tervisejooksu osavõtjad saavad isikliku hooaja rinnanumbri kus esiküljel on osaleja nimi ja tiim ning mis on varustatud kiibiga (kinnitatud tagaküljele).
Etapi tulemuse saamiseks on rinnanumber on kinnitatud osaleja spordiriietele iga etapi stardist kuni lõpetamiseni. Rinnanumbri puudumisel saab kasutada etapi numbrit (laenutatakse ühekordne number mis tagastatakse peale lõpetamist - hind € 5.00 või ostetakse uus isiklik hooaja number - hind € 10).

 

NUMBRIVÖÖ

Tervisejooksu hooaja rinnanumbri mugavaks kandmiseks on võimalik etapi võistluskeskusest soetada 5 € numbrivöö, millele saab numbri kinnitada ja millega saab kanda numbrit etapil raja läbimisel.


TEGEVUSED ETAPIL

* Infotelgis saab soodsalt registreerida 50.jooksule ümber Ülemiste järve või 18.Ülemsite metsajooksule
Kõik osalejad saavad osaleda Eldredi tervisespetsialistide tehtavatel terviseuuringutel
* Avatud rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja väärt ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Soovi korral on võimalik jätta oma laps järelevalvega lastehoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi

Kohtumiseni Paljassaares

Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit