2022.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 20. etapi tutvustus

18.09.2022

4,8 km pikkune linnaring läbib Filtri ja Veerenni asumid

2022 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 20.etapp toimub 21.septembril Filtri ja Veerenni kergliiklusteedel. Septembris on sarja etappidel start on avatud 16.00 – 19.00, finiš suletakse kell 19.30

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE
Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad 
Filtri tee kergliiklustee äärsel haljasalal, parkla juures ja Juhkentali bussipeatuse juures. Asukoha kaart

Autosid saab parkida Filtri tee paklas või Depo parklas Bussiga tulles tuleb tulla Juhkentali peatusesse. Sobiva bussipeatuse leiab bussiplaanist

 

OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 21.septembril Filtri ja Veerenni teedel või kaugosalusena esmaspäevast pühapäevani.
Kui ei õnnestu 21.septembril Filtri-Veerenni teedel osaleda, siis saab 20. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 19. – 25.septembrini ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 4,8 km.


KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Registreerunud lingile ... paremal on Lisa tulemuse 
 
RADA

Rada kulgeb Filtri ja Veerenni kergliiklusteedel ja jalakäijate teedel ning pikkuseks on 4,8 km. Rada on tähistatud sarja nooltega. 
 

TULEMUSTE ARVESTAMINE

2022 aasta Tervisejooksu osavõtjad saavad isikliku hooaja rinnanumbri kus esiküljel on osaleja nimi ja tiim ning mis on varustatud kiibiga (kinnitatud tagaküljele).
Etapi tulemuse saamiseks on rinnanumber on kinnitatud osaleja spordiriietele iga etapi stardist kuni lõpetamiseni. Rinnanumbri puudumisel saab kasutada etapi numbrit (laenutatakse ühekordne number mis tagastatakse peale lõpetamist - hind € 5.00 või ostetakse uus isiklik hooaja number - hind € 10).

Üks osaleja võib etapil kanda ainult oma rinnanumbrit. Mitme rinnanumbriga etapil osalejate tulemused tühistatakse.

 

NUMBRIVÖÖ

Tervisejooksu hooaja rinnanumbri mugavaks kandmiseks on võimalik etapi võistluskeskusest soetada 5 € numbrivöö, millele saab numbri kinnitada ja millega saab kanda numbrit etapil raja läbimisel.


TEGEVUSED ETAPIL
Kõik osalejad saavad osaleda Eldredi tervisespetsialistide tehtavatel terviseuuringutel
* Avatud rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja väärt ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Soovi korral on võimalik jätta oma laps järelevalvega lastehoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi

 

Kohtumiseni linnateedel,

Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit