Stamina üritustele saab registreerida Stebbyga

24.01.2023

Maru Järvejooksude sarjale ja üksikutele jooksudele saab registreerida Stebby maksevahendiga

2023.aasta Stamina üritustele registreerides saab kasutada Stebby keskkonda 

2023.aasta on Eestis kuulutatud Liikumisaastaks ja Stamina Spordiklubi korraldab taas mitmeid üritusi, mis kutsuvad liikuma. Maru Järvejooksude sari pakub võimaluse nelja jooksuga ümber Eestimaa järvede koguda maratonijagu kilomeetreid. Icebug Kõva Mehe Jooks koos Kõva Tiimi Jooksuga pakub ekstreemsemaid jooksuelamusi takistuskrossijooksus. Tradehouse tervisejooks ja kõnd sari toob oma 21.hooajal taas jooksu- ja kõnnisõbrad avastama Tallinna parkide ja metsade liikumisradasid.

Saaremaa Duatlon ja Suple, Sõtku, Sörgi rahvatriatlonid pakuvad võimalust ühendada erinevaid liikumisviise. Kadrijooks kutsub sportlikule meelelahutusele, kus osalejad saavad joosta Eesti rahvatraditsioonide kohaselt kadriseelikutes. Audi Vana-aasta jooksupäeva raames toimub Eesti suurim teatemaraton, kus viiekesi läbitakse klassikaline maratonidistants.

 

2023.aastal on Stamina üritustele võimalik registreerides kasutada ka enda Stebby kontol olevat raha. Selleks tuleb minna Stamina iseteeninduskeskkonda, valida endale meelepärane üritus ja täita registreerimisandmed vastavalt juhistele. Registreerimis- ja ostuprotsessi lõpus tuleb valida maksevahendiks Stebby ning lõpetada registreerimine.

NB! Hetkel saab Stebby kaudu registreerida Stamina rahva- ja tervisespordiürituste individuaaldistantsidele.

Stebby on Baltimaade suurim heaoluteenuste keskkond, mis koondab endast 150 000 heaolust hoolivat kasutajat, kes naudivad keskkonna vahendusel enam kui 7000 erinevate teenust ja üritust, mille toovad nendeni 2000 teenusepakkujat korraldajat.

Stebby keskkond annab võimaluse avastada uusi tervist edendavaid sündmuseid ja teenuseid, valikust leiab nii tuntud rahvaspordiüritusi kui piirkondlikke mõõduvõtte, nii ujulaid ja jõusaale kui massaažisalonge. Stebby keskkonnaga saavad liituda nii tööandjapoolse tervise- ja spordikompensatsiooni kasutajad kui ka kõik teised enese heaolust hoolijad.

Alusta teekonda https://app.stebby.eu/search või lae alla Stebby äpp Google Play või App Store'st

Samm-sammult heaolu suunas! Stebby

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit