2023.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 3. etapi tutvustus

14.05.2023

Pirita rada kattub suures osas Lükati ringiga

2023 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 3.etapp toimub 17. mail Pirita terviserajal

Start on avatud 16.00 – 20.00 Finiš suletakse 20.30

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE

Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Pirita Tervisespordimaja juures Pirta Velodroomil. Asukoha kaart
Autosid saab parkida Pirita Selveri parklasse või Velodroomi juures asuvatesse avalikesse parklatesse  Bussiga tulles tuleb tulla Rummu või Rummukõrtsi peatusesse Pirita teel. Sobiva bussipeatuse leiab bussiplaanist

 

AT SPORT POP-UP POOD
Ka 3.etapil Pirital on kohal AT Sport pop up pood, kus valikus rattakiivirid ja -tarvikud, jooksutossud ja spordiprillid. 

AT Sport rattaparklas on kohal rattamehaanik, kes vaatab ratta tehnilise seisukorra üle ja vajadusel teostab ka lihtsamad hooldused.


REGISTREERIMINE
Kõik eelregistreerunud osalejad saavad oma stardimaterjalid võistluskeskuses infotelgist. Koos numbriga saavad osalejad ka stardikoti, kus Tradehouse Ilukaubamaja värske number, Tupla šokolaad ja ajakiri Terves kehas terve vaim.
Võistluspäeval, 17.mail on internetis registreerimine suletud. Kõik kes soovivad Pirital osaleda, aga pole jõudnud veel registreerida, saavad seda teha võistluskeskuses infotelgis
 
OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 17.mail Pirita terviserajal või kaugosalusena esmaspäevast pühapäevani ehk 15.maist kuni 21.maini.
Kui ei õnnestu 17.mail Pirita osaleda, siis saab 3. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 15. – 21.mai ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 3,8  km.


KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Registreerunud lingile ... paremal oma nime kõrval on Lisa tulemuse 

 

RADA
Rada asub Pirita terviserajal ja pikkuseks on 3,8 km. Rada on tähistatud sarja nooltega.

 

TULEMUSTE ARVESTAMINE

2023 aasta Tervisejooksu osavõtjad saavad isikliku hooaja rinnanumbri, kus esiküljel on osaleja nimi ja tiim ning mis on varustatud kiibiga (kinnitatud tagaküljele).
Etapi tulemuse saamiseks peab rinnanumber olema kinnitatud osaleja spordiriietele iga etapi stardist kuni lõpetamiseni. Rinnanumbri puudumisel saab kasutada etapi numbrit (laenutatakse ühekordne number mis tagastatakse peale lõpetamist - hind € 5.00 või ostetakse uus isiklik hooaja number - hind € 10).

Üks osaleja võib etapil kanda ainult oma rinnanumbrit. Mitme rinnanumbriga etapil osalejate tulemused tühistatakse.
 

NUMBRIVÖÖ

Tervisejooksu hooaja rinnanumbri mugavaks kandmiseks on võimalik etapi võistluskeskusest soetada 5 € numbrivöö, millele saab numbri kinnitada ja millega saab kanda numbrit etapil raja läbimisel.


TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad ajavõtukiibiga TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda Eldredi tervisespetsialistide tehtavatel terviseuuringutel
* Avatud AT Sport rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja Merida ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Soovi korral on võimalik jätta oma laps järelevalvega lastehoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi

Kohtumiseni Pirita terviserajal,

Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit