2023.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 5. etapi tutvustus

28.05.2023

Start ja finiš asuvad Saunapunkti territooriumil ja rada möödub ka Padula rongipeatusest

2023 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 5.etapp toimub 31. mail Saunapunktis

Start on avatud 16.00 – 20.00 Finiš suletakse 20.30

KOHALEJÕUDMINE

Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Saunapunkti territooriumil. Asukoha kaart 
Auto ja rattaga tulemise teekonna leiab siit
Rongiga saab tulla Padula peatusesse ja sealt võistluskeskusesse on ca 500 m. Rongiplaan 

 

REGISTREERIMINE
Kõik eelregistreerunud osalejad saavad oma stardimaterjalid võistluskeskuses infotelgist. Koos numbriga saavad osalejad ka stardikoti, kus Tradehouse Ilukaubamaja värske number, Tupla šokolaad ja ajakiri Terves kehas terve vaim.
Võistluspäeval, 31.mail on internetis registreerimine suletud. Kõik kes soovivad Saunapunkti etapil osaleda, aga pole jõudnud veel registreerida, saavad seda teha võistluskeskuses infotelgis
 
OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 31.mail Saunapunktis või kaugosalusena esmaspäevast pühapäevani ehk 29.maist kuni 4.juunini.
Kui ei õnnestu 31.mail Saunapunktis osaleda, siis saab 5. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 29.mai – 4.juuni ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 4,2  km.
Kaugosaluse laadimine


KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Registreerunud lingile ... paremal oma nime kõrval on Lisa tulemuse 

 

RADA
Rada kulgeb Saunapunkti territooriumil ja selle kõrval asuval terviserajal ja kergliiklusteel. Rada on tähistatud sarja nooltega. Distantsi kogupikkus on 4,2 km ja koosneb kahest 2,1 km ringist. Rajal on ka mõned eeloleval nädalavahetusel toimuva Icebug Kõva Mehe Jooksu takistused, mida soovi korral võib proovida ületada!

 

TULEMUSTE ARVESTAMINE

2023 aasta Tervisejooksu osavõtjad saavad isikliku hooaja rinnanumbri, kus esiküljel on osaleja nimi ja tiim ning mis on varustatud kiibiga (kinnitatud tagaküljele).
Etapi tulemuse saamiseks peab rinnanumber olema kinnitatud osaleja spordiriietele iga etapi stardist kuni lõpetamiseni. Rinnanumbri puudumisel saab kasutada etapi numbrit (laenutatakse ühekordne number mis tagastatakse peale lõpetamist - hind € 5.00 või ostetakse uus isiklik hooaja number - hind € 10).

Üks osaleja võib etapil kanda ainult oma rinnanumbrit. Mitme rinnanumbriga etapil osalejate tulemused tühistatakse.
 

NUMBRIVÖÖ

Tervisejooksu hooaja rinnanumbri mugavaks kandmiseks on võimalik etapi võistluskeskusest soetada 5 € numbrivöö, millele saab numbri kinnitada ja millega saab kanda numbrit etapil raja läbimisel.


TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad
Eldredi tervisespetsialistilt TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda tehtavatel terviseuuringutel

* Avatud AT Sport rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja Merida ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Soovi korral on võimalik jätta oma laps järelevalvega lastehoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi

Kohtumiseni Saunapunktis,

Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit