2023.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 7. etapi tutvustus

11.06.2023

Nõmme Spordikeskus pakub mitmekülgset tegevust

2023 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 7.etapp toimub 14. juunil Nõmme terviseradadel.

Start on avatud 16.00 – 20.00 Finiš suletakse 20.30

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE
Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Nõmme Spordikeskuses. Asukoht, kohalejõudmine ja parkimine http://sportkeskus.ee/parkimine/ 
Bussiga tulles tuleb tulla Trummi peatusesse Raja tänaval. Sobiva bussipeatuse leiab bussiplaanist 

 

REGISTREERIMINE
Kõik eelregistreerunud osalejad saavad oma stardimaterjalid võistluskeskuses infotelgist. Koos numbriga saavad osalejad ka stardikoti, kus Tradehouse Ilukaubamaja värske number, Tupla šokolaad ja ajakiri Terves kehas terve vaim.
Võistluspäeval, 14.juunil on internetis registreerimine suletud. Kõik kes soovivad Saunapunkti etapil osaleda, aga pole jõudnud veel registreerida, saavad seda teha võistluskeskuses infotelgis
 
OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 14.juunil Nõmme terviserajal või kaugosalusena esmaspäevast pühapäevani 12. kuni 18.juunini.
Kui ei õnnestu 14.juunil Nõmmel osaleda, siis saab 7. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 12. – 18.juuni ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 4  km.
Kaugosaluse laadimine


KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Registreerunud lingile ... paremal oma nime kõrval on Lisa tulemuse 

 

RADARada stardib Nõmme Spordikeskuse territooriumilt basseinide kõrval asuvast võistluskeskusest ja 4 km ring läbitakse Nõmme terviserajal üks kord. Rada on tähistatud sarja nooltega.

 

TULEMUSTE ARVESTAMINE

2023 aasta Tervisejooksu osavõtjad saavad isikliku hooaja rinnanumbri, kus esiküljel on osaleja nimi ja tiim ning mis on varustatud kiibiga (kinnitatud tagaküljele).
Etapi tulemuse saamiseks peab rinnanumber olema kinnitatud osaleja spordiriietele iga etapi stardist kuni lõpetamiseni. Rinnanumbri puudumisel saab kasutada etapi numbrit (laenutatakse ühekordne number mis tagastatakse peale lõpetamist - hind € 5.00 või ostetakse uus isiklik hooaja number - hind € 10).

Üks osaleja võib etapil kanda ainult oma rinnanumbrit. Mitme rinnanumbriga etapil osalejate tulemused tühistatakse.
 

NUMBRIVÖÖ

Tervisejooksu hooaja rinnanumbri mugavaks kandmiseks on võimalik etapi võistluskeskusest soetada 5 € numbrivöö, millele saab numbri kinnitada ja millega saab kanda numbrit etapil raja läbimisel.


TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad 
Eldredi tervisespetsialistilt TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda tehtavatel terviseuuringutel

* Avatud AT Sport rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja Merida ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Soovi korral on võimalik jätta oma laps järelevalvega lastehoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi

Kohtumiseni Nõmme Spordikeskuses,

Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit