2023.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 10. etapi tutvustus

10.07.2023

Pirita - Reidi tee rada kulgeb vahetult mere ääres

2023 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 10.etapp toimub 12. juulil Pirita - Reidi tee promenaadil 
Start on avatud 16.00 – 20.00 Finiš suletakse 20.30

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE
Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Pirita rattatee alguses, täpne asukoha kaart
Autode parkimine toimub samas kõrval asuval suurel parkimisplatsil.

 

REGISTREERIMINE

Kõik eelregistreerunud osalejad saavad oma stardimaterjalid võistluskeskuses infotelgist.
Võistluspäeval, 12.juulil on internetis registreerimine suletud. Kõik kes soovivad Pirita-Reidi promenaadi etapil osaleda, aga pole jõudnud veel registreerida, saavad seda teha võistluskeskuses infotelgis
 
OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 12.juulil Pirita - Reidi promenaadi rajal või kaugosalusena esmaspäevast pühapäevani 10. - 16. juulini.
Kui ei õnnestu 12.juulil Pirita-Reidi promenaadi rajal osaleda, siis saab 10. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 10. kuni 16.juulini ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 6,1 km. Kaugosaluse laadimine

 

KAUGOSALUSE LAADIMINE

Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Registreerunud lingile ... paremal oma nime kõrval on Lisa tulemuse 

 

RADA
Rada stardib Pirita promenaadi Pirita poolsest otsast ja läheb kuni Reidi promenaadil Pikksilma tn-ni ja siis tagasi. 6,1 km pikkusele ringile jäävad mitmed puhkealad ja mälestusmärgid – Pirita ja Reidi promenaadid. Russalka, Õhupallilendur Charles Leroaux mälestusmärk,  Michael Parki mälestusmärk.

 

TULEMUSTE ARVESTAMINE

2023 aasta Tervisejooksu osavõtjad saavad isikliku hooaja rinnanumbri, kus esiküljel on osaleja nimi ja tiim ning mis on varustatud kiibiga (kinnitatud tagaküljele).
Etapi tulemuse saamiseks peab rinnanumber olema kinnitatud osaleja spordiriietele iga etapi stardist kuni lõpetamiseni. Rinnanumbri puudumisel saab kasutada etapi numbrit (laenutatakse ühekordne number mis tagastatakse peale lõpetamist - hind € 5.00 või ostetakse uus isiklik hooaja number - hind € 10).

Üks osaleja võib etapil kanda ainult oma rinnanumbrit. Mitme rinnanumbriga etapil osalejate tulemused tühistatakse.
 

NUMBRIVÖÖ

Tervisejooksu hooaja rinnanumbri mugavaks kandmiseks on võimalik etapi võistluskeskusest soetada 5 € numbrivöö, millele saab numbri kinnitada ja millega saab kanda numbrit etapil raja läbimisel.


TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad 
Eldredi tervisespetsialistilt TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda tehtavatel terviseuuringutel

* Avatud AT Sport rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja Merida ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Soovi korral on võimalik jätta oma laps järelevalvega lastehoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi

Kohtumiseni
Pirita-Reidi promenaadil

Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit