2023.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 12. etapi tutvustus

23.07.2023

Paljassaare poolsaare rada pakub mõnusaid jooksuteid ja kauneid vaateid

2023 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 12.etapp toimub 26. juulil Paljassaare poolsaarel 
Start on avatud 16.00 – 20.00 Finiš suletakse 20.30

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE

Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Paljassaare teel asuva Pikakari bussipeatuse vastas –  asukoha kaart Autode parkimine toimub samal parkimisplatsil.
Bussiga tulles tuleb tulla bussiga 59 peatusesse Pikakari, bussiplaan

 

REGISTREERIMINE

Kõik eelregistreerunud osalejad saavad oma stardimaterjalid võistluskeskuses infotelgist.
Võistluspäeval, 26.juulil on internetis registreerimine suletud. Kõik kes soovivad Paljassaare poolsaare etapil osaleda, aga pole jõudnud veel registreerida, saavad seda teha võistluskeskuses infotelgis
 
OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 26.juulil Paljassaare poolsaare rajal või kaugosalusena esmaspäevast pühapäevani 24. - 30. juulini.
Kui ei õnnestu 26.juulil Paljassaare rajal osaleda, siis saab 12. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 24. kuni 30.juulini ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 6,6 km. Kaugosaluse laadimine

 

KAUGOSALUSE LAADIMINE

Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Registreerunud lingile ... paremal oma nime kõrval on Lisa tulemuse 

 

RADA
Rada stardib Pikakari bussipeatuse vastast Paljassaare poolsaarele ja ringi pikkus on 6,6 km. Kogu ring on tähistatud sarja nooltega.

MARU PUSLEJOOKS
12.etapi raames toimub ka Maru puslejooks, kuhu registreedides ja osaledes on võimalik saada puudub Maru Järvejooksude medalite pusle.

 

TULEMUSTE ARVESTAMINE

2023 aasta Tervisejooksu osavõtjad saavad isikliku hooaja rinnanumbri, kus esiküljel on osaleja nimi ja tiim ning mis on varustatud kiibiga (kinnitatud tagaküljele).
Etapi tulemuse saamiseks peab rinnanumber olema kinnitatud osaleja spordiriietele iga etapi stardist kuni lõpetamiseni. Rinnanumbri puudumisel saab kasutada etapi numbrit (laenutatakse ühekordne number mis tagastatakse peale lõpetamist - hind € 5.00 või ostetakse uus isiklik hooaja number - hind € 10).

Üks osaleja võib etapil kanda ainult oma rinnanumbrit. Mitme rinnanumbriga etapil osalejate tulemused tühistatakse.
 

NUMBRIVÖÖ

Tervisejooksu hooaja rinnanumbri mugavaks kandmiseks on võimalik etapi võistluskeskusest soetada 5 € numbrivöö, millele saab numbri kinnitada ja millega saab kanda numbrit etapil raja läbimisel.


TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad 
Eldredi tervisespetsialistilt TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda tehtavatel terviseuuringutel

* Avatud AT Sport rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja Merida ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Soovi korral on võimalik jätta oma laps järelevalvega lastehoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi

Kohtumiseni 
Paljassaare poolsaarel

Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit