2023.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 15. etapi tutvustus

13.08.2023

Pae pargis kulgev 2,3 km rada läbitakse kaks korda

2023 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 15.etapp toimub 16. augustil Pae pargis. 

Start on avatud 16.00 – 20.00 Finiš suletakse 20.30

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE

Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Lasnamäe Linnaosa Valitsuse hoone tagumise parkla juures  asukoha kaart  Piiratud arv kohti on autode parkimiseks Lasnamäe LOVi parklas. Rohkem parkimiskohti on Kumu parklas, asukoha kaart , kust starti on üle Laagna tee silla 300 m jalutada.
Bussiga tulles tuleb tulla bussiga 31 39 42 67  94 peatusesse Kumu peatusesse Valge teel bussiplaan

 

AT SPORT POP-UP POOD

15.etapil Pae pargis on kohal AT Sport pop up pood, kus valikus rattakiivirid ja -tarvikud, jooksutossud ja spordiprillid. AT Sport rattaparklas on kohal rattamehaanik, kes vaatab ratta tehnilise seisukorra üle ja vajadusel teostab ka lihtsamad hooldused.

 

REGISTREERIMINE
Kõik eelregistreerunud osalejad saavad oma stardimaterjalid võistluskeskuses infotelgist.

 

OSALEMISKORD

Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 16.augustil Pae pargis või kaugosalusena esmaspäevast pühapäevani ehk 14. - 20.augustini.
Kui ei õnnestu 16.augustil Pae pargis osaleda, siis saab 15. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 14. - 20.augustini ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 4,6  km.


KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Registreerunud lingile ... paremal oma nime kõrval on Lisa tulemuse 

 

RADA
Rada stardib Lasnamäe LOV-i tagumise parkla kõrvalt ja 2,3 km ring läbitakse Pae pargi terviserajal kaks korda ehk distantsi pikkuseks on 4,6 km. Rada on tähistatud sarja nooltega. 

 

TULEMUSTE ARVESTAMINE

2023 aasta Tervisejooksu osavõtjad saavad isikliku hooaja rinnanumbri, kus esiküljel on osaleja nimi ja tiim ning mis on varustatud kiibiga (kinnitatud tagaküljele).
Etapi tulemuse saamiseks peab rinnanumber olema kinnitatud osaleja spordiriietele iga etapi stardist kuni lõpetamiseni. Rinnanumbri puudumisel saab kasutada etapi numbrit (laenutatakse ühekordne number mis tagastatakse peale lõpetamist - hind € 5.00 või ostetakse uus isiklik hooaja number - hind € 10).

Üks osaleja võib etapil kanda ainult oma rinnanumbrit. Mitme rinnanumbriga etapil osalejate tulemused tühistatakse.
 

NUMBRIVÖÖ

Tervisejooksu hooaja rinnanumbri mugavaks kandmiseks on võimalik etapi võistluskeskusest soetada 5 € numbrivöö, millele saab numbri kinnitada ja millega saab kanda numbrit etapil raja läbimisel.


TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad 
Eldredi tervisespetsialistilt TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda tehtavatel terviseuuringutel

* Avatud AT Sport rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja Merida ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Soovi korral on võimalik jätta oma laps järelevalvega lastehoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi

Kohtumiseni 
Pae pargis

Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit