2023.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 20. etapi tutvustus / Orienteerumine

17.09.2023

Viie tunneli jooksul tuleb läbida viis tunnelit

2023 TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA –KÕND sarja 20.etapp toimub 20. septembril Viie tunneli jooksuna.

NB! Septembris on start avatud 16.00 – 19.00 Finiš suletakse 19.30 

KOHALEJÕUDMINE JA  PARKIMINE
Võistluskeskus ning start ja finiš asuvad aadressil Järvevana tee 5, Maru peahoone juures asuval parkimisplatsil. Autode parkimine toimub samal parkimisplatsil. Asukoha kaart
Bussiga tulles tuleb tulla bussiga Filtri tee peatusesse Järvavana teel. Sobivad bussid 12, 13 ja ka 45. bussiplaan

 

REGISTREERIMINE

Kõik eelregistreerunud osalejad saavad oma stardimaterjalid võistluskeskuses infotelgist. 
 
OSALEMISKORD
Etapil osalemiskorra kirja saamiseks tuleb joosta või kõndida kas 20.septembril Viie tunneli jooksul või kaugosalusena esmaspäevast pühapäevani 18. kuni 24.septembrini.
Kui ei õnnestu 20.septembril osaleda, siis saab 20. etapi teha ka virtuaalselt ehk kaugosalusega, mõlemad variandid on käigus paralleelselt.
NB! Kaugosaluse võib joosta või kõndida kogu nädala jooksul ehk 18. kuni 24.septembrini ja kaugosaluse pikkus peab olema minimaalselt pärisetapi pikkus ehk 5 km.
Kaugosaluse laadimine


KAUGOSALUSE LAADIMINE
Tervisejooksu kaugtulemuste laadimiseks tuleb minna Tervisejooksu kodulehel ülalt menüüst Etapid ja tulemused .... ja sealt saab tulemusi laadida, parandada, jne. ... klikates vastava etapi Registreerunud lingile ... paremal oma nime kõrval on Lisa tulemuse 

 

RADA – VIIE TUNNELI JOOKS / ORIENTEERUMINE
Liikumisaasta teemakuuks septembris on orienteerumine. Sel korral nooltega märgitud rada puudub ja osalejatel tuleb 5 km pikkusel raja läbimisel leida 5 tunnelit - Filtri, Juhkenthali, Veerenni, Viadukti tn ja Renniotsa tunnel
Osalejate antakse infotelgist rajakaart, kuhu on märgitud 5 tunnelit, mis tuleb osalejatel läbida. Igas tunnelis on korraldajate esindaja, kes augustab ka rajakaardil vastava tunneli läbimise. Kõik 5 tunnelit läbinud ja viie auguga rajakaardid osalevad loosimises, kus auhindadeks 3 Tradehouse kinkekotti ja 3 Liikmisaasta kinkekotti. Kõik osalejad, kes annavad loosimisse viie auguga rajakaardi, saavad lõpetamisel Tupla ja Audi batooni. 

 

TULEMUSTE ARVESTAMINE

2023 aasta Tervisejooksu osavõtjad saavad isikliku hooaja rinnanumbri, kus esiküljel on osaleja nimi ja tiim ning mis on varustatud kiibiga (kinnitatud tagaküljele).
Etapi tulemuse saamiseks peab rinnanumber olema kinnitatud osaleja spordiriietele iga etapi stardist kuni lõpetamiseni. Rinnanumbri puudumisel saab kasutada etapi numbrit (laenutatakse ühekordne number mis tagastatakse peale lõpetamist - hind € 5.00 või ostetakse uus isiklik hooaja number - hind € 10).

Üks osaleja võib etapil kanda ainult oma rinnanumbrit. Mitme rinnanumbriga etapil osalejate tulemused tühistatakse.
 

NUMBRIVÖÖ

Tervisejooksu hooaja rinnanumbri mugavaks kandmiseks on võimalik etapi võistluskeskusest soetada 5 € numbrivöö, millele saab numbri kinnitada ja millega saab kanda numbrit etapil raja läbimisel.


TEGEVUSED ETAPIL
* Kõik osalejad saavad 
Eldredi tervisespetsialistilt TERVISEKAARDI, mille alusel saab osaleda tehtavatel terviseuuringutel

* Avatud AT Sport rattaparkla. Kõigi osalejate vahel, kes käivad vähemalt kümme korda rattaga, loositakse hooaja lõpus välja Merida ratas
* Jooksuringile minnes saab pakid jätta pakihoidu
* Soovi korral on võimalik jätta oma laps järelevalvega lastehoidu
* Kõik jooksuringilt tulijaid ootab Tallinna Vesi joogivesi

Kohtumiseni Maru parklas,

Stamina

Peasponsor

Suurtoetajad

TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Terviserajad
Sparta
Tupla

Partnerid

Evelin Talts
KepikõnniLiit