UudisedUltrajooksStamina SpordiklubiFirmast
  Arhiiv Kalender

   
 
Aprill 2020
 
 
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
 

Stamina > Uudised
Olümpiaks valmistuv Evelin Talts teeb viimase testvõistluse 31.jooksul ümber Pühajärve
Laupäeval, 7.juulil kell 12 antakse start 31. jooksule ümber Pühajärve. EMT Järvejooksude sarja kolmandale jooksule, 10,7 km pikkusele ringile ümber Pühajärve on oodata rohkelt osalejaid. Lisaks jooksjatele on oodatud ka kõik kepikõndijad, sest ümber Pühajärve saab harrastada ka kepikõndi. Kõiki lõpetajaid ootab finišis medal.
Kell 11 on kõik väikesed jooksusõbrad oodatud Pühajärve Puhkekeskuse pargis toimuvatele POP lastejooksudele. Lapsed saavad end kirja panna enne starti ja osalemine lastele on tasuta.


Meeste konkurentsis on kohal peaaegu kõik Eesti parimad pikamaajooksjad. EMT Järvejooksude sarjas peale kahte jooksu liidrikohal olevale Viljar Vallimäele Sportkeskus.ee-st pakuvad konkurentsi Viljari klubikaaslane Taivo Püi, kes hiljuti tuli 10 000 m jooksus Eesti meistriks. Harku järve jooksu võitnud Sergei Tšerepannikov Stamina Arcotransport tiimist soovib kindlasti teist etappi järjest võidurõõmu tunda. Esikolmikusse tahavad end joosta ka vigastusest taastuv Roman Fosti Stamina Arcotransport tiimist, Tartu Ülikooli esindaja Nikolai Vedehin ja Ilja Nikolajev.

Naistest on peapretendent esikohale EMT Järvejooksude naiste kindel liider Evelin Talts.
Stamina Arcotransport tiimi esijooksja jaoks on Pühajärve jooks viimane oluline testvõistlus enne Londoni OM-i maratoni. Järgmiste kohtade pärast võistlevad 10 000m Eesti meistrivõistluste hõbe Annika Rihma Sportkeskus.ee-st, Tartu Ülikooli ASK esindajad kolmikõed Liina, Lily ja Leila Luik ning Egle Mätas. Evelini klubikaaslastest soovivad kõrgetele kohtadele joosta Olga Andrejeva, Merill Mägi, Kristina Dolmatova ja Liis-Grete Arro. Seega on kohal kogu Eesti naisjooksjate paremik peale Jekaterina Patjuki ja Laura Suure.

Sarja spordipartnerid adidas ja Rademar nõustavad Pühajärve Puhkekeskuse pargis õige jooksujalanõu valikul ja pakuvad väga heade hindadega uusimat adidase jooksuvarustust. Sparta Spordiklubi fitnessitreenerid teevad enne järveringile minekut jooksusõpradele meeleoluka soojenduse. Eesmärgiks valmistada võistlejad ette ees ootavateks katsumusteks ning anda neile rajale kaasa hea tuju ning mõnus meeleolu.

Võistluspäeval toimub Pühajärve Puhkekeskuse pargis ka Öko- ja loodustoodete laat, kus on võimalik degusteerida ja osta mahetoitu.

Mitmekesist spordipäeva täiendab kell 17.00 algav Pühajärve regatt. Enne seda saavad kõik huvilised tasuta aerutada. EastPole kajakimeeskond pakub proovida erinevaid matka- ja kalasüstasid. Õpetatakse eskimopööret ja muid praktilisi aerutamisnippe.

Jooksusõpradel on võimalus pikendada sportlikku nädalavahetust Pühajärvel, sest pühapäeval, 8.juulil toimub Pühajärve Puhkekeskuses ka Rahvatriatloni sarja 2.etapp.

Eelregistreerimine 31.jooksule ümber Pühajärve lõpeb neljapäeval, 5.juulil. Viimane võimalus end jooksule kirja panna on 2 tundi enne starti Pühajärve Puhkekeskuse pargis.
Info ja registreerimine www.stamina.ee/jarvejooks


Uudis lisatud: 04.07.2012