Maru Järvejooksude registreerimine on avatud!

17.12.2020

Maru Järvejooksude juubelihooajal stardivad jooksjad loodetavasti jälle koos

Kuni 2020.aasta lõpuni on registreerimine Maru Järvejooksude sarjale ja üksikutele jooksudele esimese vooru hindadest 10 % soodsam!
 

2021.aasta on Maru Järvejooksude sarjas juubelite aasta. Esimest korda toimus Järvejooksude Sari 2002.aastal, mil sarja kuulusid jooksud ümber Viljandi, Pühajärve ja Ülemiste järve. Seega toimub 2021.aastal Järvejooksude Sari juba 20.korda ja joostakse ümber Harku, Pühajärve ja Ülemiste järve. Lisaks sarja juubelile tähistavad ka kaks jooksu ümmargust tähtpäeva. Harku järve jooks toimub juba 50.korda ja ümber Pühajärve joostakse 40.korda. Vaid Ülemiste järve jooks peab veel aasta ootama, et siis 2022.aastal tähistada oma 50.toimumiskorda.

    

Maru Järvejooksude sarja kõik kolm jooksu pakuvad erinevaid emotsioone ja on erinevate pikkustega. Sarja etapid jagunevad kalendris maist kuni augustini ühtlaselt ja on oma pikkustega ka kasvavas järjekorras. Kõige sellega pakuvad sarja etapid jooksusõpradele head motivatsiooni läbi suve harjutada ja võimalust kasutada Maru Järvejooksude sarja ettevalmistuseks sügisele maratonile või poolmaratonile 

Laupäev, 15.mai – 50. jooks ümber Harku järve 
Kõigile jõukohane 6,6 km Harku järvering sobib ideaalselt ettevalmistuseks suvisteks jooksuvõistlusteks. Peale Harku järve jooksu on 8 nädalat aega, et valmistuda järgmiseks ja pikemaks järvejooksuks.

Laupäev, 10.juuli – 40. jooks ümber Pühajärve 
Otepää piirkonna suurimale ja kauneimale järvele tehakse 10,7 km tiir peale juuli teisel laupäeval ja pühapäeval, 11.juulil on kõigil võimalus osaleda ka Pühajärve pargitriatlonil. Peale sportlikku nädalavahetust Pühajärvel jääb 7 nädalat aega, et koguda treeningkilomeetreid sarja viimaseks ja pikimaks järvejooksuks

Laupäev, 28.august – 49. jooks ümber Ülemiste järve    
Vaid üks kord aastas, augusti lõpus toimub unikaalne jooksuelamus, mil saab joosta või kõndida 13,8 km vahetult ümber tallinlaste joogiveeallika. Lisaks järvejooksule toimub Ülemiste jooksupäeva raames ka 5 km pikkune Ülemiste metsajooks.

Maru Järvejooksude igal etapil toimuvad enne järvejookse ka lastejooksud ja lapsed jooksevad tasuta!
Kõigile, kes registreerivad Maru Järvejooksude sarjale, on juubelihooja puhul sarja juubelisärk.
Maru Järvejooksude sarja lõpetanutele ehk kõigile kes on saanud tulemuse kirja kõigil kolmel jooksul on auhinnaks  50 €  Brooksi raha!

 

Maru Järvejooksude sarja juhendid ja registreerimine

Peasponsor

MARU

Suurtoetajad

Brooks
KULKA
TLN Spordiamet
Liikumisaasta2023

Toetajad

otepää
Tallinna Vesi
Pühajärve SPA
CEP
Paunküla Heaolukeskus
Tupla