Ülemiste järvejooksule ja metsajooksule pääseb vaid nakkusohutust tõendades

11.08.2021

Võistluskeskus asub Ülemiste veepuhastusjaama kinnisel territooriumil

Seoses Eesti Vabariigis kehtivate piirangutega saavad tänavu 28.augustil Ülemiste järvejooksul ja metsajooksul osaleda vaid nakkusohutust tõendavad isikud.

49.jooksu ümber Ülemiste järve ja 17.Ülemiste metsajooksu võistluskeskus ning start ja finiš asuvad Tallinna Veepuhastusjaamas, Järvevana tee 3.  
Võistluskeskus Tallinna Veepuhastusjaamas asub kinnisel territooriumil, mis annab korraldajatele võimaluse kinni pidada piirangutest ja tagab osavõtjate hajutatuse ning tervishoiureeglite täitmise.


Laupäeval, 28.augustil tagavad pääsu Veepuhastusjaama territooriumile ning osalemise 49.jooksul ümber Ülemiste järve või 17.Ülemiste metsajooksul kolm nakkusohutust näitavat tõendit:
1.tõend mis kinnitab, et osaleja või saatja on vaktsineeritud

2.tõend mis kinnitab, et osaleja või saatja on COVID-19 läbipõdenud;

3.tõend mis kinnitab, et osaleja või saatja COVID-19 test on negatiivne (PCR-test kehtivusega 72 h või antigeeni kiiretest kehtivusega 48 h, sealjuures peab test kehtima võistluspäeva lõpuni)

COVID tõendite kohta saab lähemalt lugeda siit


Ülemiste jooksupäevale tulijal, kes plaanib nakkusohutuse tõendamiseks esitada negatiivse testitulemuse, on soovitus teha test vastava teenuseosutaja juures enne üritusele tulekut. Korraldaja plaanib pakkuda tasulise testimise võimalust ka ürituse ajal, täpsem info ürituse lähenedes.

 

Nakkusohutust ei pea tõendama alla 18-aastased isikud. Seega saavad kõik lastejooksudel osalejad võistluskeskusesse piiranguteta, küll aga peavad oma nakkusohutust tõestama laste saatjad.

 

Korraldajad jälgivad jooksvalt valitsuse kehtestatud nõudeid ning piirangute muutudes teavitavad nendest esimesel võimalusel!

Peasponsor

MARU

Suurtoetajad

Brooks
KULKA
TLN Spordiamet
Liikumisaasta2023

Toetajad

otepää
Tallinna Vesi
Pühajärve SPA
CEP
Paunküla Heaolukeskus
Tupla