Nakkusohutuse tõendi kontroll ja kiirtestimine Ülemiste jooksul

23.08.2021

Ülemiste järve äärde jooksma pääsemiseks tuleb sel aastal tõendada oma nakkusohutust

Nakkusohutuse tõendamine ja kiirtestimine algab juba reedel, 27.augustil Ülemiste Veepuhastusjaama esisel parkimisplatsil. 

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsustele tuleb 49.jooksu ümber Ülemiste järve ja 17.Ülemiste metsajooksu osalejatel ja saatjatel, va alla 18 aastased Tallinna Veepuhastusjaamas asuvasse võistlusekeskusesse pääsemiseks tõestada oma nakkusohutust. 
Reedel, 27, augustil algab Veepuhastusjaama esisel parkimisplatsil osalejate ja ka saatjate nakkusohutuse tõendite kontroll ja COVID-19 kiirtestimine.
Nakkusohutuse tõenditena lähevad arvesse 

- tõend, mis kinnitab, et isik on vaktsineeritud või on COVID-19 läbipõdenud;
tõend, mis kinnitab, et tema COVID-19 test on negatiivne (PCR-test kehtivusega 72 h või antigeeni kiiretest kehtivusega 48 h, sealjuures peab test kehtima võistluspäeva lõpuni.

COVID tõendite kohta saab täpsemalt lugeda siit


Nakkusohutuse tõendite kontrolli ja kiirtestimise ajakava Tallinna Veepuhastusjaama ees asuval parkimisplatsil, asukoha kaar
Reede, 27.august 14.00 – 20.00
Laupäev, 28.august 9.00 – 11.30

 

Nakkusohutuse tõendi kontrolli ja kiirtesti teostavad tervishoiuteenuseid pakkuva ettevõtte Eldred OÜ kvalifitseeritud tervishoiutöötajad. Mõlemal päeval saab neil kellaaegadel lasta kontrollida nakkusohutust näitavat tõendit ja kui tõend ok, siis pannakse osalejale või saatjale randmele käepael. Käepaela alusel saab võistleja kätte ka stardimaterjalid, sh rinnanumbri ning käepaelaga saab võistluspäeval laupäeval, 28.augustil Veepuhastusjaama territooriumil asuvasse võistluskeskusesse.
Samuti saab mõlemal päeval nendel kellaaegadel teha kiirtesti ja negatiivse vastuse korral pannakse samuti randmele käepael, mis tagab võistluspäeval võistluskeskusesse pääsemise. Kiirtesti hind on 10 €  ja see tuleb tasuda sularahas teenuse osutajale.

Võistluspäeval laupäeval, 28.augustil pääsevad
49.jooksu ümber Ülemiste järve ja 17.Ülemiste metsajooksu võistluskeskusesse ja starti vaid randmepaelaga osalejad ja saatjad, kes on eelnevalt ülaltoodud protseduuri läbinud.

 

Peasponsor

MARU

Suurtoetajad

Brooks
KULKA
TLN Spordiamet
Liikumisaasta2023

Toetajad

otepää
Tallinna Vesi
Pühajärve SPA
CEP
Paunküla Heaolukeskus
Tupla