Maru Järvejooksude sarjale registreerijad loevad aasta jooksul Jooksjat

28.03.2022

Märtsi lõpuni saab soodsamalt registreerida 2022.aasta Maru Järvejooksude sarjale ja sarja üksikutele jooksudele! 

Kugi 2022.aasta Maru Järvejooksude sarja alguseni 22.mail, mil toimub 51.jooks ümber Harku järve, on veel peaaegu 2 kuud aega, siis srjale registreerida tasub juba nüüd.

Kõik kes registreerivad 2022.aasta Maru Järvejooksude sarjale, saavad kingituseks ajakirja Jooksja aastatellimuse. 

 

Ka 2022.aastal kuulub Maru Järvejooksude sarja kolm jooksu, mis pakuvad erinevaid emotsioone ja on erinevate pikkustega. Maru Järvejooksude sarja etapid jagunevad kalendris maist kuni augustini ühtlaselt ja on oma pikkustega ka kasvavas järjekorras. Kõige sellega pakuvad sarja etapid jooksusõpradele head motivatsiooni läbi suve harjutada ja võimalust kasutada Maru Järvejooksude sarja ettevalmistuseks sügisele maratonile või poolmaratonile 

Pühapäev, 22.mai – 51. jooks ümber Harku järve 
Kõigile jõukohane 6,6 km Harku järvering sobib ideaalselt ettevalmistuseks suvisteks jooksuvõistlusteks. Peale Harku järve jooksu on 7 nädalat aega, et valmistuda järgmiseks ja juba pikemaks järvejooksuks.

Laupäev, 9.juuli – 41. jooks ümber Pühajärve 
Otepää piirkonna suurimale ja kauneimale järvele tehakse 10,7 km tiir peale juuli teisel laupäeval ja pühapäeval, 10.juulil on kõigil võimalus osaleda ka Pühajärve pargitriatlonil. Peale sportlikku nädalavahetust Pühajärvel jääb taas 7 nädalat aega, et koguda treeningkilomeetreid sarja viimaseks ja ühtlasi ka pikimaks järvejooksuks.

Laupäev, 27.august – 50. jooks ümber Ülemiste järve    
Vaid üks kord aastas, augusti lõpus toimub unikaalne jooksuelamus, mil saab joosta või kõndida 13,8 km vahetult ümber tallinlaste joogiveeallika. Suurt juubelit tähistav Ülemiste järve jooks tuleb kindlasti juubeli vääriline. Lisaks järvejooksule toimub Ülemiste jooksupäeva raames ka 5 km pikkune Ülemiste metsajooks.

Maru Järvejooksude igal etapil toimuvad enne järvejookse ka lastejooksud ja lapsed jooksevad tasuta!
 

Maru Järvejooksude sarja juhendid ja registreerimine

Peasponsor

MARU

Suurtoetajad

Brooks
KULKA
TLN Spordiamet
Liikumisaasta2023

Toetajad

otepää
Tallinna Vesi
Pühajärve SPA
CEP
Paunküla Heaolukeskus
Tupla