Ortoteek panustab järvejooksjate jooksurõõmu

28.04.2022

Personaalsed tallatoed on sportimisel suureks abiks

"Lausa hädavajalik on jalad enne jooksu ette valmistada, sest jalad on need, mis on maaga kontaktis ja viivad sind finišisse. Võti on ettevalmistuses!"

Ortoteek osaleb juba teist aastat järjest Maru järvejooksude sarjas. Igal etapil on Ortoteek väljas oma telgiga ning neil on kaasas tugisidemed ja ortoosid põlvedele ja hüppeliigesele, valik valmis taldu spordijalatsitesse ja palju muud huvitavat. Lisaks paneb Ortoteek auhinnad igal etapil ka kuuele kiireimale mehele ja naisele, kes saavad Ortoteeki kinkekaardi väärtuses 50 €.
See aasta soovib Ortoteet valmistada jooksjad järvejooksudeks ette juba varem.


Teenus: Füsioterapeudi konsultatsioon PODOSCOPE® koormusuuringuga ja individuaalsete tallatugede valmistamine jooksujalatsitesse. See teenus sobib nii täiskasvanule kui ka lapsele.

Kui koormus (kehakaal) jaotub jalgadele ebaühtlaselt või/ja on jalg vajunud (viimast saad ka ise kergesti tuvastada oma jalanõude taldade kulumist uurides), siis võib jooksu ajal või selle järgselt sind häirima hakata valu – näiteks kannavalu, pöiavalu, põlvevalu.

 

Teenuse sisu:

  1. Füsioterapeut hindab sinu/su lapse keha ja jalgade seisundit, kasutades visuaalse analüüsi seadmeid;
  2. Füsioterapeut võtab tallatugede valmistamiseks jäljendi vaakummeetodit kasutades;
  3. Füsioterapeut valmistab tallatugesid neid sulle pidevalt proovida andes ja korrigeerib tallatugesid vastavalt sinu vajadusele.

Kogu tallatugede valmimise protsess võtab kohapeal aega kuni üks tund ja saad tallatoed kohe kasutusse võtta.Võta kaasa jooksujalatsid (et individuaalsed tallatoed kindlalt sinu/lapse jooksujalatsitesse mahuksid):


Maru järvejooksul osalejale on teenuste hind 80 eurot (tavahind 110 eurot), lapsele 75 eurot (tavahind 105 eurot).
Kasuta aja broneerimisel märksõna “MARU”, broneeri aeg siin või telefoni teel +372 578 788 30

 

Üks enimlevinud põhjuseid jooksutaldade kandmisel on jalgade mugavustunne ja võimalike vaevuste ennetamine. Lisaks on tallatugedel  ainulaadne võime neelata jalale avalduvaid lööke. Seega, kui kannad tallatugesid, saad aktiivselt ja tervislikult elada, ilma, et peaksid mõtlema vaevuste tekkimise ohule.

Jooksuks ettevalmistudes vaata üle kogu oma varustus - head sokid ja spetsiaalselt sulle kohandatud sisetallad tagavad jooksu ajal valuvabad jalad, mis vähendab oluliselt villide tekkimise riski.

“Kui inimesed mõtlevad tallatugedele, kujutavad nad enamasti ette midagi sellist, et arst mõõdab mu jalad mõõdulindiga üle ja seejärel tehakse mulle erilised meditsiinilised tallatoed. Tegelikult on individuaalsed tallatoed tänapäeval isegi väga igapäevased ja elutähtsad vahendid nii sporditreeningutel kui ka igapäevaelus kandmiseks, et kui proovite mõnda neist, siis mõtlete, kuidas olen ilma nendeta nii kaua hakkama saanud?!” Maik Mäses, füsioterapeut.

Hea varustus aitab sul jooksu ajal energiat kokku hoida, ennetab vigastuste tekkimise ohtu ja garanteerib sulle parimad tulemused finišis!

 

www.ortoteek.ee
Järve 2, Tallinn, 11314, Estonia

Peasponsor

Maru

Suurtoetajad

Brooks
TLN Spordiamet
KULKA

Toetajad

Paunküla Heaolukeskus
Tallinna Vesi
Pühajärve SPA
otepää
CEP