Tere Lastejooksud avavad Maru Järvejooksude Ülemiste järve jooksupäeva

22.08.2022

Tere Lastejooksud pakuvad ehedat jooksurõõmu

Tere Lastejooksud stardivad laupäeval, 27.augustil kell 11.00 Tallinna Veepuhastusjaama territooriumil

Traditsiooniliselt toimuvad Maru Järvejooksude raames lastejooksud. Ka 50.juubelit tähistava Ülemiste järvejooksu avavad laupäeval, 27.augustil väikesed jooksusõbrad, kes on oodatud Tallinna Veepuhastusjaama territooriumile Tere Lastejooksudele, kus tuleb läbida ca 300 m jooksuring.

Tere Lastejooskudel saaavd osaleda kuni 12 aasta vanused lapsed. Esimesena stardivad kell 11 kuni 4 aastased tüdrukud ja järgmisena kuni 4 aastased poisid. Siit edasi toimuvad stardid juba kahe aasta kaupa ning tüdrukud ja poisid eraldi ehk 5 - 6 aastased tüdrukud, 5 - 6 aastased poisid jne. Tere Lastejooksude võistluspäeva lõpetavad 11 - 12 aastased poisid.
Lastele on osalemine tasuta ja registreerimine algab kell 10 Tallinna Veepuhastusjaama territooriumil. 
Igas vanusegrupis premeeritakse ka kolme kiiremat tüdrukut ja poissi, aga diplomi ja Tere kohukese ja joogijogurti saavad kõik osalejad


Tallinna Vesi avab eraldi lasteala, kus toimub mitmeid huvitavaid tegevusi. Lastele jagatakse õhupalle, lapsed ja vanemad saavad viktoriini lahendada. Tutvustatakse veekatseid, kus näidatakase, kuidas erinevad paberid lahustuvad või ei lahustu vees ning milline on ummistus.

Lastele tuleb kell 11.30 - 13.30 glitter tattoo tegija, kes teeb elavas järjekorras tattoosid.

 

Nagu kahel varasemal järvejooksul, nii on ka seekord külas Maru Suusahüppemägi, kus nii lastel kui ka vanematel on võimalik teha tutvust suusahüppamisega 

.

Peasponsor

MARU

Suurtoetajad

Brooks
KULKA
TLN Spordiamet
Liikumisaasta2023

Toetajad

otepää
Tallinna Vesi
Pühajärve SPA
CEP
Paunküla Heaolukeskus
Tupla