Medalite puzzle motiveerib osalema Maru Järvejooksude etappidel

30.03.2023

Neljast medalist saab kokku tervikpildi

Nii nagu moodustavad neli järvejooksu ühtse terviku ehk Maru Järvejooksude sarja, nii moodustavad 2023.aastal ka nelja järvejooksu lõpetajate medalid puzzlena ühtse terviku.

Nagu varasematel aastatel, nii saavad ka 2023.aasta Maru Järvejooksude iga etapi lõpetajad medali. Sarja 22.hooaja igai medalil on kujutatud konkreetne järv ning mille kaldad on inspireeritud sarja nimisponsori Maru tegevusvaldkonnast ehk ehitusest. Nimelt on kallaste värviks valitud betooni meenutav toon. Igal medalil asuv järv ei ole siiski tervik, vaid väike osa järvest on puudu ja see puuduv osa asub juba järgmise jooksu medalil. Samuti ei ole tervik igal medalil Maru Järvejooksude logo, milline moodustub alles kõigi nelja medali puzzlena kokkupanemisel. Lisaks on igal medalil kirjas ka jooksu nimetus ja toimumise kuupäev koos Maru logoga. 

Ka medalite kuju meenutab teatud mõttes ehitusklotse, milliseid kokkupannes saab terviku ehk ehitise.    

 

Maru Järvejooksude medalite saamiseks ja hiljem puzzle kokkupanemiseks pole vaja teha muud, kui end sarjale või üksikutele jooksudele registreerida, kõigil jooksudel osaleda, finišis medal saada ja peale viimast etappi, 51.jooksu ümber Ülemiste järve puzzle kokku panna.

Peasponsor

MARU

Suurtoetajad

Brooks
KULKA
TLN Spordiamet
Liikumisaasta2023

Toetajad

otepää
Tallinna Vesi
Pühajärve SPA
CEP
Paunküla Heaolukeskus
Tupla
värskas