Meie üritused

Stamina Spordiklubi plaanib korraldada 2020.aastal erinevaid tervise- ja rahvaspordiürituste sarju või üritusi,  kuhu oodatakse osalema kõiki liikumisharrastajaid.
 

TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA KÕND

Aprillist kuni septembrini korraldab Stamina Tallinna parkides ja metsades 21 etapilise liikumisharrastuse sarja Tradehouse Tervisejooks ja kõnd. Kuna iga etapp toimub kahel päeval, kolmapäeval ja neljapäeval, siis on sarjas kokku 42 etapipäeva. Sarja avaetapp toimub 22.ja 23.aprillil ning viimase, 21.etappi teine päev toimub Eesti Spordinädala lõppakordina laupäeval, 26.septembril.

www.stamina.ee/tervisejooks

 

DELFI JÄRVEJOOKSUD

Maist kuni augustini korraldab Stamina populaarse Delfi Järvejooksude sarja, mis koondab ühtseks tervikuks tuntud jooksud (jooksud ümber Harku, Pühajärve ja Ülemiste järve) ümber Eesti järvede. 2020. aastal juba 19. hooaega toimuvasse Järvejooksude sarja kuuluvad laupäeval, 16.mail 49. jooks ümber Harku järve, laupäeval, 4.juulil 39. jooks ümber Pühajärve ja Otepää piirkonna suurimale ja kauneimale järvele tehakse 10,7 km tiir peale juuli esimesel laupäeval ja laupäeval, 22.augustil 48. jooks ümber Ülemiste järve. Igal järvejooksul toimuvad enne järvejooksu Lastejooksud.

www.stamina.ee/jarvejooks

 

ICEBUG KÕVA MEHE JOOKS

Laupäeval, 20.juunil 2020.aastal toimub Kõva Mehe Jooks juba 13.korda ja on Eesti vanim takistustega krossijooks. Kõva Mehe Jooks kulgeb ligi 10 km krossijooksuks sobival rajal, kus osalejatel tuleb läbida ja ületada erinevaid looduslikke ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistusi.
www.stamina.ee/kovamees
 

AUDI VANA-AASTA JOOKS, MARATON, TEATEMARATON

Stamina SK poolt juba 18. korda korraldatav Vana-aasta jooks toimub laupäeval, 19.detsembril 2020.a. Tallinnas ja osalejatel on valida kolme distantsi vahel – klassikaline maraton, 42,195 km, teatemaraton, kus viieliikmelise tiimi iga liige jookseb ühe 8,4 km ringi ning  üheringiline 8,4 km jooks.
www.stamina.ee/rahvajooks

 

SUPLE SÕTKU SÖRGI RAHVATRIATLONID

2020.aastal soovib Stamina jätkata Rahvatriatlonide sarja korraldamist. Sarja raames toimub 3 etappi - kaks Tallinnas (Nõmmel ja Pirital) ning Pühajärvel.

 

TONDIRABA SISEMARATON

Tondiraba Sisemaraton korraldati 19.jaanuaril 2020. Kuuendat korda toimunud  Tondiraba Sisemaratoni osales 58 jooksjat.

 

KADRIJOOKS

3.korda korraldatav Kadrijooks toimub kadrilaupäeval ehk teisipäeval, 24.novembril 2020. Korraldajate poolt antakse kõikidele osalejatele seelik, millega kõik osalejad on kohustatud startima, distantsi läbima ja ka finišeerima.