Meie üritused

Stamina Spordiklubi plaanib korraldada 2024.aastal erinevaid tervise- ja rahvaspordiürituste sarju või üritusi,  kuhu oodatakse osalema kõiki liikumisharrastajaid.
 

TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA KÕND

Maist kuni septembrini korraldab Stamina Tallinna parkides ja metsades 21 etapilise liikumisharrastuse sarja Tradehouse Tervisejooks ja kõnd, mis 2024.aastal alustab oma 22. hooaega.

https://stamina.ee/et/tervisejooks 

 

MARU JÄRVEJOOKSUD

Maist kuni augustini korraldab Stamina populaarse Maru Järvejooksude sarja, mis koondab ühtseks tervikuks tuntud jooksud (jooksud ümber Harku, Paunküla, Pühajärve ja Ülemiste järve) ümber Eesti järvede. Pühapäeval, 5.mail toimub 53. jooks ümber Harku järve, sari jätkub laupäeval, 8.juunil 2.jooksuga ümber Paunküla veehoidla, laupäeval, 13.juulil 43. jooksuga ümber Pühajärve ja laupäeval, 17.augustil lõpetab sarja 52. jooks ümber Ülemiste järve. Igal järvejooksul toimuvad enne järvejooksu Lastejooksud.

https://stamina.ee/et/jarvejooks

 

ICEBUG KÕVA MEHE JOOKS / ICEBUG KÕVA TIIMI JOOKS

2024.aasta mai lõpus on takistustega krossijooksu sõbrad oodatud Saunapunkti. Pühapäeval, 24.mail 2024.aastal toimub 17. Icebug Kõva Mehe Jooks. Eesti vanima takistustega krossijooksu rada kulgeb ligi 10 km krossijooksuks sobival rajal, kus osalejatel tuleb läbida ja ületada erinevaid looduslikke ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistusi.
Reede, 24.mai õhtul toimub neljandat korda Icebug Kõva Tiime Jooks, kus osalevad kolmeliikmelised tiimid lühemal, aga seda atraktiivsemal rajal.
https://stamina.ee/et/kovamees

 

AUDI VANA-AASTA HEATEGEVUSLIK JOOKSUPÄEV

Stamina SK poolt juba 22. korda korraldatav Vana-aasta jooksupäev toimub laupäeval, 7.detsembril 2024.a. Tallinnas ja osalejatel on valida kolme distantsi vahel – klassikaline maraton, 42,195 km, teatemaraton, kus viieliikmelise tiimi iga liige jookseb ühe 8,4 km ringi ning  üheringiline 8,4 km jooks.
https://stamina.ee/et/jooksupaev 

 

SUPLE SÕTKU SÖRGI RAHVATRIATLONID

2024.aastal toimub Suple, Sõtku, Sörgi rahvatriatlonina pühapäeval, 14.juulil Pühajärve pargitriatlon uues formaadis, kus supersprint läbitakse kaks korda järjest.
https://stamina.ee/et/triatlon/

 

TONDIRABA SISEMARATON

Tondiraba Sisemaraton toimub 10.korda laupäeval, 27.jaanuaril 2024. Kolmandat korda toimub päev varem, 26.jaanuaril 2024 ka 10 km jooks - Tondiraba Sisekümme. 
https://stamina.ee/et/tondiraba

 

SAAREMAA DUATLON

Laupäeal, 28.septembril toimub 29. Saaremaa Duatlon, mis alates 1995.aastast on ka Estonia leavaga hukkunud Kristjan Raiendi ja Jaan Pehki mälestusvõistlus. Ühtlasi selguvad Saaremaal ka Eesti mesitrid duatlonis ja võistlus on ka Eesti Triatloni kaheksaetapilise karikasarja viimane etapp.

https://stamina.ee/et/duatlon
 

KRISTIINE RAHVAJOOKS

Laupäeval, 31.augustil toimub 7.Kristiine Rahvajooks, mis toob Löwenruh parki ja Kristiine tänavatele jooksusõbrad 5 km pikkusele jooksule
https://stamina.ee/et/kristiine

 

KADRIJOOKS

7.korda korraldatav Kadrijooks toimub kadrilaupäeval ehk 24.novembril 2024. Korraldajate poolt antakse kõikidele osalejatele seelik, millega kõik osalejad on kohustatud startima, distantsi läbima ja ka finišeerima.

https://stamina.ee/et/kadrijooks