Meie üritused

Stamina Spordiklubi plaanib korraldada 2023.aastal erinevaid tervise- ja rahvaspordiürituste sarju või üritusi,  kuhu oodatakse osalema kõiki liikumisharrastajaid.
 

TRADEHOUSE TERVISEJOOKS JA KÕND

Aprillist kuni septembrini korraldab Stamina Tallinna parkides ja metsades 21 etapilise liikumisharrastuse sarja Tradehouse Tervisejooks ja kõnd, mis 2023.aastal alustab oma 23. hooaega.

https://stamina.ee/et/tervisejooks 

 

MARU JÄRVEJOOKSUD

Aprillist kuni augustini korraldab Stamina populaarse Maru Järvejooksude sarja, mis koondab ühtseks tervikuks tuntud jooksud (jooksud ümber Harku, Pühajärve ja Ülemiste järve) ümber Eesti järvede. 2023. aastal lisandub sarja ka jooks ümber Paunküla veehoidla, mias avab juba 22. hooaega toimuva Maru Järvejooksude sarja. Pühapäeval, 21.mail toimub 52. jooks ümber Harku järve, sari jätkub laupäeval, 8.juulil 42. jooksuga ümber Pühajärve ja laupäeval, 26.augustil lõpetab sarja 51. jooks ümber Ülemiste järve. Igal järvejooksul toimuvad enne järvejooksu Lastejooksud.

https://stamina.ee/et/jarvejooks

 

ICEBUG KÕVA MEHE JOOKS / ICEBUG KÕVA TIIMI JOOKS

2023.aasta juuni alguses on taistustega krossijooksu sõbrad oodatud Saunapunkti. Pühapäeval, 4.juunil 2023.aastal toimub 16. Icebug Kõva Mehe Jooks. Eesti vanima takistustega krossijooksu rada kulgeb ligi 10 km krossijooksuks sobival rajal, kus osalejatel tuleb läbida ja ületada erinevaid looduslikke ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistusi.
Laupäeval, 3.juunil 2023 toimub kolmandat korda Icebug Kõva Tiime Jooks, kus osalevad kolmeliikmelised tiimid lühemal, aga seda atraktiivsemal rajal.
https://stamina.ee/et/kovamees

 

AUDI VANA-AASTA HEATEGEVUSLIK JOOKSUPÄEV

Stamina SK poolt juba 21. korda korraldatav Vana-aasta jooks toimub laupäeval, 9.detsembril 2023.a. Tallinnas ja osalejatel on valida kolme distantsi vahel – klassikaline maraton, 42,195 km, teatemaraton, kus viieliikmelise tiimi iga liige jookseb ühe 8,4 km ringi ning  üheringiline 8,4 km jooks.
https://stamina.ee/et/jooksupaev 

 

SUPLE SÕTKU SÖRGI RAHVATRIATLONID

2023.aastal jätkuvad Suple, Sõtku, Sörgi rahvatriatlonide sari, mille raames toimub 3 etappi - kaks Tallinnas ning Pühajärvel.

 

TONDIRABA SISEMARATON

Tondiraba Sisemaraton toimub 28.jaanuaril 2023. Teist korda toimub päev varem, 27.jaanuaril 2023 ka 10 km jooks - Tondiraba Sisekümme. 
https://stamina.ee/et/tondiraba

 

SAAREMAA DUATLON

Laupäeal, 23.septembril toimub 28. Saaremaa Duatlon, mis alates 1995.aastast on ka Estonia leavaga hukkunud Kristjan Raiendi ja Jaan Pehki mälestusvõistlus. Ühtlasi selguvad Saaremaal ka Eesti mesitrid duatlonis ja võistlus on ka Eesti Triatloni kaheksaetapilise karikasarja viimane etapp.

https://stamina.ee/et/duatlon
 

KRISTIINE RAHVAJOOKS

Laupäeval, 3.septembril toimub 6.Kristiine Rahvajooks, mis toob Löwenruh parki ja Kristiine tänavatele jooksusõbrad 5 km pikkusele jooksule
https://stamina.ee/et/kristiine

 

KADRIJOOKS

6.korda korraldatav Kadrijooks toimub kadrilaupäeval ehk 25.novembril 2023. Korraldajate poolt antakse kõikidele osalejatele seelik, millega kõik osalejad on kohustatud startima, distantsi läbima ja ka finišeerima.

https://stamina.ee/et/kadrijooks